آیا دوج کوین به 1 دلار خواهد رسید؟

blog

بازار ارز دیجیتال در چند ماه اخیر روند نزولی داشته و همراه با آن، دوج کوین هم کاهش قیمت تجربه کرده است. ممکن است تعدادی از سرمایه‌گذاران به این فکر کنند که آیا دوج کوین تا پایان سال 2022 به یک دلار خواهد رسید یا خیر.

طبق داده‌های سایت کوین‌مارکت‌کپ، دوج کوین در حال حاضر در محدوده 0.06 دلار معامله می‌شود به‌طوری که نسبت به 24 ساعت قبل، 1.35 درصد افزایش و نسبت به 7 روز قبل 12.5 درصد کاهش داشته است. همچنین ارزش بازار آن در حال حاضر برابر است با 8.3 میلیارد دلار.

نظر متخصصان در مورد دوج کوین

طبق پیش‌بینی انجام شده توسط 33 متخصص صنعت وب3 و ارز دیجیتال، قیمت دوج کوین تا پایان امسال به 0.16 دلار خواهد رسید که این مقدار 0.84 دلار پایین‌تر از محدوده 1 دلاری است.

در ماه ژانویه این متخصصان پیش‌بینی کرده بودند که قیمت دوج کوین تا پایان سال 2030 به 0.92 دلار خواهد رسید. اما این پیش‌بینی تغییر کرده و به 0.54 دلار رسیده است. تا پایان سال 2025 متخصصان معتقدند که قیمت دوج کوین به 0.32 دلار می‌رسد، درحالی‌که در گذشته پیش‌بینی 0.57 دلاری داشتند.

ارزش واقعی دوج کوین

طبق گفته‌های مدیرعامل و موسس شرکت Finder، دوج کوین جایگاه مهمی در بازار ارز دیجیتال دارد. زیرا میم کوین‌ها با این توکن شروع شدند. از نظر او، میم کوین‌های  زیادی ساخته می‌شوند و شکست می‌خورند. اما دوج کوین همیشه میم کوین اصلی باقی خواهد ماند.

از طرفی ونسا هریس (Vanessa Harris)، مدیر ارشد محصول پلتفرم Permission معتقد است که میم کوین‌هایی مثل شیبا اینو و دوج کوین فقط محصول سال 2021 بودند که توانستند نظر افراد زیادی را به خود جلب کنند. از نظر او این توکن‌ها در آینده جایگاهی ندارند. او گفت:

در سال 2022 درخشش این میم کوین‌ها از بین رفت زیرا کاربرد زیادی نداشتند. به همین دلیل سرمایه‌گذاران به سمت پروژه‌های پرکاربرد رفتند. این میم کوین‌ها ممکن است در آینده جزو 100 توکن برتر نباشند اما همیشه در دل‌ها باقی خواهند ماند.

بنیاد دوج کوین  اخیرا نقشه راهی راه‌اندازی کرد که دوج کوین به یک توکن کاربردی تبدیل شود. هرچند 53.6 درصد شرکت‌کنندگان نظرسنجی وب‌سایت Finder در ماه ژانویه معتقد بودند که دوج کوین به یک توکن کاربردی تبدیل نخواهد شد. 17.9 درصد آن معتقد بودند که دوج کوین در این کار موفق خواهد شد و 28.6 درصد آن‌ها نظری در این مورد نداشتند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه