آیا قیمت ریپل دوباره رشد خواهد کرد؟

آیا قیمت ریپل دوباره رشد خواهد کرد؟

ارز دیجیتال یا همان رمز ارز ریپل چند وقتی است که در یک دادگاه قرار گرفته و این دادگاه به دلیل شکایتی از این شرکت می باشد. این ارز دیجیتالی قبل از این که از آن شکایت شود رشد خوبی کرده بود و با استفاده از آن می توانستید سود بسیار زیادی را در این ارز به دست بیاورید و یا اینکه با استفاده از اینن ارز برای خود درآمدزایی کنید. اما با توجه به تغییر و تحول ارز ریپل این امکان تا حدودی محدود شده است و به دلیل این شکایت کمی از قیمت و ارز ریپل در بازار کریپتو کارنسی کاهش یافته است و این سوال برای بسیاری از افراد به وجود می آید که آیا قیمت ریپل دوباره رشد خواهد کرد؟ یا خیر.
در این رابطه می بایست گفت که هیچ چیز معلوم نمی باشد و برای اینکه بتوانید در این زمینه اطلاعاتی به دست آوریم باید نگاه خود را به اخبار این ارز ها بدوزیم تا ببینیم آیا ریپل می تواند این دادگاه را ببرد و اگر نتواند آن را برنده شود چقدر ضرر خواهد کرد و عاقبت آن چه خواهد شد.

دلایل افت قیمت ریپل

مهم ترین دلیلی که قیمت ریپل با توجه به آن کاهش داشته است شکایت شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا از ریپل می باشد. این کمیسیون ادعا دارد که ریپل یا XRP یک اوراق بهادار می باشد قبل از این که این شرکت یعنی ریپل آن ها را به فروش برساند می بایست آن را در این کمیسیون اعلام می کرد و دارایی های این شرکت تنظیم میشد اما آن ها این کار را نکرده اند و بنابراین این کمیسیون از آنها شکایت کرده است.

دلایل افت قیمت ریپل
ارزش قیمت ریپل در حال پیشرفت می بود به صورتی که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده بود و آن ها گمان می کردند که قیمت آن تا 3.5 دلار هم خواهد رفت اما این قیمت تا 0.9 دلار ماند و بالاتر نرفت و بعد این که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا از این شرکت شکایت کرد قیمت آن با 30 درصد کاهش مواجه شد و در بسیاری از صرافی ها خرید و فروش آن متوقف شد و حتی در بعضی از صرافی ها این ارز به طور کامل حذف شد.
این ها دلیلی بود بر این که قیمت ریپل دوباره رشد نکند اما اگر ریپل دادگاه خود را برنده شود چه؟ در این صورت می توان گفت که این ارز ممکن است دوباره رشد کند و قیمت آن بالاتر برود.

آیا پروژه ریپل سقوط کرده است؟

در این رابطه باید گفت که هنوز هیچ چیز معلوم نیست و این نتیجه را در آخر دادگاه می توان فهمید. این شکایتی که علیه ریپل شده است باعث کاهش قیمت این ارز شده است در بسیاری از صرافی ها نمی توانید آن را خرید و فروش کنید اما اگر بخواهیم نیمه پر لیوان را ببینیم می توانیم به این اشاره کنیم که این ارز در بسیاری از صرافی ها یدگیر همچنان خرید و فروش می شود و می توانید با استفاده از آن سود خوبی هم به دست بیاورید در حالی که قیمت آن روند کاهشی داشته است.

آیا پروژه ریپل سقوط کرده است؟
ریپل از ابتدا یک اوراق بهادار بوده است و بنابراین در صورتی که ای ارز در دادگاه شکست بخورد بنیانگذاران آن می بایست مجازات شوند.
بنیانگذاران ریپل که به نام های لارسن و کار لینگهاوس شناخته می شوند در صورت شکست در دادگاه می بایست تمام سرمایه ای را که در این مدت یعنی از سال 2012 از فروش ریپل به دست آورده اند را باز گردانند و این کار باعث می شود که ریپل دیگر رشد نکند و از بین برود.

آیا رشد دوباره قیمت ریپل ممکن است؟

بیایید این را هم در نظر بگیریم که احتمال رشد قیمت ریپل هم وجود دارد اما این در صورتی امکان پذیر می باشد که ریپل بتواند دادگاه را برنده شود. در این صوورت می تواند دوباره در صرافی های معتبری به خرید و فروش گذاشته شود و افراد بتوانند از آن استفاده کنند.
اما برخی دیگر هم بر این باور می باشند که این آخر کار ریپل نیست و اگر Xrp شکست هم بخورد باز هم می تواند دوباره اوج بگیرد و رشد خود را ادامه دهد.

آیا رشد دوباره قیمت ریپل ممکن است؟
این به دلیل این می باشد که بعضی از شرکتها و افراد بر این باور می باشند که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا اشتباه می کند و این اولین باری نیست که این کار را انجام می دهند. بنابراین ریپل می تواند با استفاده از دفاعیات خود حتی در این دادگاه پیروز شود و دوباره رشد کند و با استفاده از روش گذشته دوباره پیشرفت خود را ادامه دهد.
شرکت ها و حتی اداره دادگستری ایالات متحده این ارز را به رسمیت شناخته است و اینن نقطه امیدی برای طرفداران این ارز به شمار می رود.

سخن پایانی

در آخر باید بگویم که دو احتمال وجود دارد، یا ریپل از بین می رود یا دوباره رشد خواهد کرد. اگر ریپل دادگاه را ببرد می تواند دوباره رشد کند و قیمت و ارزش آن دوباره بالا می رود اما اگر در این دادگاه شکست بخورد به نظر نمی رسد که بتواند دوباره رشد کند و پرونده آن بسته خواهد شد اما این ها در حد یک نظریه می باشد و چیزی که مشخص است این است که ریپل در حال پیشرفت بود و زمانی که این کمیسیون از آن شکایت کرد متحمل ضرر شد.

سوالات متداول آیا قیمت ریپل دوباره رشد خواهد کرد؟

1.      آیا به آینده ریپل می توان امیدوار بود؟
اگر ریپل بتواند دادگاه خود را برنده شود آینده آن بسیار روشن خواهد ماند و می توان به این ارز امیدوار بود.
2.      چرا روند رشد ریپل متوقف شده است؟
این توقف به این دلیل می باشد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا از این شرکت شکایت کرده است و به همین دلیل ریپل مقداری که حدود 30 درصد می باشد ارزش خودش را از دست داده است.
3.      چرا از ریپل شکایت شده است؟
به این دلیل از ریپل شکایت شده است که ریپل به عنوان یک اوراق بهادار شناخته شده است و می بایست دارایی های خود را به این شرکت یعنی کمیسیون بورس و اوراق بهادار اعلام می کرده اما این کار را انجام نداده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه