آیا هولدرها بیت‌کوین را نجات می‌دهند؟

blog

برخلاف اینکه بخشی از موقعیت‌های بیت‌کوین در وضعیت نامعلومی به‌سر می‌برند، بررسی‌ها نشان می‌دهد دارندگان بلندمدت، همچنان دارایی‌های بیت‌کوین خود را در محدوده فعلی نگه ‌داشته‌اند.

بازارهای نزولی معمولاً زمانی مشخص می‌شوند که تسلیم شدن رخ دهد؛ یعنی سرمایه‌گذارانی که دیگر امید ندارند، درنهایت موقعیت خود را رها می‌کنند. پس از آن جریان ورودی به بازار، وارد بخش تثبیت و یا روند کاهشی می‌شود و قیمت دارایی‌ها تغییر می‌کند.

طبق گزارش اخیر گلس‌نود، دارندگان بیت‌کوین اکنون «تنها کسانی هستند که باقی مانده‌اند» و به نظر می‌رسد این افت قیمت که دوبرابر شده است، در حدود 30هزار دلار کاهش یابد.

در مارس 2020 و نوامبر 2018، شاهد افزایش فعالیت‌های ادامه‌دار با شعار «آغاز دوره‌های صعودی» بودیم، پس ازمواجه بازار با نوسانات، آخرین فروش هنوز نتوانسته «الهام‌بخش» هجوم کاربران جدید باشد و بازار بیت‌کوین همچنان حول محور دارندگان بلندمدت فعالیت می‌کند.

دارندگان بلندمدت بیت‌کوین، نیروی محرکه اصلی این اقدامات علیه قیمت فعلی هستند. در این مسیر افراد همچنان به دودسته تقسیم می‌شوند؛ کسانی که دارایی‌های فعال خود را همچنان انباشته نگه می‌دارند و کسانی که حدود 27درصد ضرر می‌کنند.

شاید این نوسانات باعث شود برخی از دارندگان اختصاصی بیت‌کوین از بین بروند، اما باتوجه ‌به شواهد موجود، اکثر دارندگان واقعی و مصمم حاضر نیستند دارایی‌های خود را خرج و وارد بازار کنند حتی اگر در موقعیت فعلی با ضرر نگهداری شود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه