احتمالا در آینده نزدیک بتوانید دوج‌کوین را بدون پرداخت کارمزد شبکه در صرافی رابین‌هود مبادله کنید

blog

پلتفرم معامله سهام رابینهود گفته که کیفپول جدید غیرامانی این صرافی که Robinhood3'''' نام گرفته، به کاربرانش این اجازه را میدهد که کلیدهای کریپتو خود را نگه دارند، بازدهی کسب کرده و ارزهای دیجیتال از جمله توکنهای غیرمثلی را بدون نیاز به پرداخت هزینههای مربوط به شبکه مبادله کنند. علاوه بر این، اعلام شده که معاملات بدون کمیسیون خواهند بود.

''ترید و مبادله کریپتو بدون نیاز به پرداخت کارمزد شبکه. کیف پول Web3 ما. اولین کسی باشید که به این کیف پول دسترسی پیدا میکند: https://t.co/qonXj80BEB pic.twitter.com/qLjByPA4ty''

— Robinhood (@RobinhoodApp) May 17, 2022

کاربران میتوانند NFTهای خود را ذخیره کنند و به کمک این کیف پول دیجیتال، برای اولین بار آنها را به بازارهای آنلاین متصل کنند. وقتی که این کیف پول راهاندازی شود، رابین‌‌هود به طور مستقیم با Coinbase و استارتآپهایی مانند MetaMask رقابت خواهد کرد. به گفته رابینهود، کیفپول جدید پس از انتشار یک لیست انتظار، در سطح بینالمللی در دسترس قرار خواهد گرفت.

در طول سال گذشته، صنعت تجارت رابینهود به طور چشمگیری کاهش داشته است و درآمد آن در سه ماهه منتهی به تاریخ ۳۱ مارس، نسبت به تاریخ مشابه در سال گذشته، ۴۳ درصد کاهش داشته است. ارزش سهام این صرافی از زمان عرضه عمومی آن در ماه آگوست، بیش از ۷۰ درصد کاهش داشته است و ارزش آن در حال حاضر حدود ۸۸ درصد نسبت به بالاترین رکورد خود، کمتر است.

در تلاش برای افزایش درآمد و رشد کاربران، رابینهود ویژگیهای جدید کرپیتوکارنسی به پلتفرم خود افزوده است. در اواخر ماه مارس نیز، ساعات معاملات سهام افزایش پیدا کرد. مشتریان، نسخه اولیه کیف پول را در ماه آوریل دریافت کردند. لازم به ذکر است که این نسخه در برنامه Robinhood Core باقی خواهد ماند و در دسترس خواهد بود.

کیف پول قبلی امکان دسترسی به اکوسیستم بلاکچین بزرگتر را به کاربران میداد، اما اجازه ادغام سرویسهای مبتنی بر اتریوم یا پشتیبانی از NFTها (توکنهای غیرمثلی) داده نمیشد. عملکرد آن کیف پول نیز به داراییهایی مانند بیتکوین، بیتکوین کش، بیتکوین SV، دوجکوین، اتر، اتر کلاسیک و لایتکوین محدود میشد.

رابینهود ۴۱.۰۵ میلیارد دوجکوین در اختیار دارد

با توجه به WhaleStats، یک حساب توییتری که تراکنشها را ردیابی میکند، رابینهود کماکان از دوجکوین مشتریان خود نگهداری میکند. با استناد به جدیدترین توییت این اکانت، اپلیکیشن رابینهود در حال حاضر مجموعا از ۴۱۰۵۱۶۵۶۷۳۳ دوجکوین، به ارزش ۳۶۵۴۵۸۲۶۸۹ دلار نگهداری میکند. این مقدار توکن، ۳۰.۹۴ درصد از دوجکوینهای عرضه شده است.

طبق این توییت، داراییهای دوجکوین این صرافی، در دو کیف پول ۳۳۳۴۹۵۹ و ۱۶۹۹۲۷۵، با هشت آدرس دیجیتال شناخته شده نگهداری میشوند.

منبع: U.Today

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه