احیای ۴۰ درصدی شیبا اینو نسبت به کاهش قیمت اخیر، منجر به پیشی گرفتن ارزش این رمزارز از پالیگان شد

blog

شیبا اینو (SHIB) توانست از کاهش قیمت اخیر خود در ۲۲ ژانویه بهبود ۴۰ درصدی پیدا کند و بازگشت چشمگیری را رقم بزند. دادههای CoinMarketCap نشان میهد که ارزش این سکه در حال حاضر از پالیگان (MATIC) پیشی گرفته است و شیبا اینو، از نظر ارزش بازار به چهاردهمین سکه بزرگ تبدیل شده است‌‌.

ارز دیجیتال شیبا اینو در حال حاضر و در صرافی بایننس، با قیمت ۰.۰۰۰۰۲۳۱۶ دلار معامله میشود.

همانطور که U.Today پیشتر گزارش داده است، ارزش شیبا اینو به ۰.۰۰۰۰۱۷۰۴ دلار کاهش یافته بود که این رقم، پس از فروش ناخوشایند ۶ اکتبر، پایینترین قیمت برای شیبا اینو است.

این ارز در روز دوشنبه از نظر ارزش بازار به رتبه شانزدهم سقوط کرده بود و عملکردش نسبت به سایر ارزهای دیجیتال بسیار ضعیف بود. آنقدر که حتی افزایش نرخ سوزاندن هم کمکی به جلوگیری سقوط فاجعه آمیز ارزشش نکرد.

ارزش این توکنِ مبتنی بر اتریوم هنوز نسبت به بالاترین رکورد خود ۷۳.۳۷ درصد کمتر است. همچین طی هفته گذشته، مطابق بخشهای دیگر بازار، یک کاهش ۲۴ درصدی را هم تجربه کرده است.

طبق دادههای ارائه شده توسط IntoTheBlock، در حال حاضر تنها ۳۹ درصد از دارندگان SHIB، در سود هستند.

نمودار ارزش بیتکوین (BTC)، ارز دیجیتال شماره یک، نیز نزولی است. در صرافی Bitstamp، ارزش این سکه به ۳۴۰۰۰ دلار سقوط کرده است که پایینترین سطح قیمت برای این سکه در چند ماهه اخیر است. اتریوم (ETH)، بزرگترین آلتکوین، نیز تا ۲۳۰۰ دلار کاهش یافت.

Uphold، از شیبا اینو پشتیبانی خواهد کرد

صرافی Uphold که از چندین دارایی پشتیبانی میکند اخیرا اعلام کرد که شیبا اینو را به لیست خود اضافه کرده است و به جمع پلتفرمهای تجاری برتری که این میمکوین را پذیرفتهاند میپیوندد.

لازم ذکر است که در اوایل ماه جاری، رقیب دوجکوین، به لیست صرافیارز دیجیتال هندی Giottus و صرافی ارزهای دیجیتال مکزیکی Bitso اضافه شد.

این در حالی است که رابین هود، برترین کارگزاری آنلاین، با وجود صدها هزار درخواست، هنوز شیبا اینو را به لیست خود اضافه نکرده است. همانطور که U.Today پیشتر گزارش داده است، جیسون وارنیک، مدیر ارشد بخش مالی این کمپانی، گفته که شرکت گزینههای خود را هنگام لیست کردن داراییهای جدید ''باز'' نگه خواهد داشت.

منبع: U.Today

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه