ارزش واقعی بیت‌کوین و اتریوم چقدر است؟

blog

از نظر آنتونی اسکاراموچی (Anthony Scaramucci)، موسس شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری اسکای‌بریج (SkyBridge)، قیمت بیت‌کوین به زیر 17,500 نخواهد رفت. او اعلام کرد که ارزش واقعی بیت‌کوین در حال حاضر 40 هزار دلار است که تقریبا برابر است با دو برابر قیمت حال حاضر آن.

اما با این حال او اعتقاد ندارد که افزایش قیمت بیت‌کوین یک‌شبه اتفاق بیفتد. این اتفاق به دلیل آشفتگی در بازار جهانی، حداکثر 5 سال طول می‌کشد.

بیت‌کوین در سال گذشته رشد بالایی داشت به‌طوری که سقف تاریخی 68 هزاردلاری زد. اما در چند ماه گذشته این رمزارز روند نزولی داشت به‌طوری که در حال حاضر تقریبا 66 درصد پایین‌تر از سقف تاریخی‌اش قرار دارد. همچنین قیمت بیت‌کوین در ماه ژوئن به ناحیه 17,500 رسید که باعث ترس و وحشت در بازار شد.

اسکاراموچی معتقد است که روند نزولی به پایان رسیده و حتی اگر ریزشی هم در آینده داشته باشیم، قیمت به زیر 17,500 نخواهد رفت. او گفت:

این امکان وجود دارد که بیت‌کوین در همین ناحیه که اکنون قرار دارد رنج بزند، اما من فکر نمی‌کنم که زیر 17,500 برود.

این فرد بیان کرد که طبق پذیرش‌های بیت‌کوین توسط افراد و سازمان‌های مختلف، اندازه کیف‌ پول‌ها و رشد آن‌ها، ارزش واقعی و منصفانه بیت‌کوین تقریبا 40 هزار دلار است. از طرفی ارزش واقعی اتریوم هم تقریبا 2,800 دلار است. او اضافه کرد:

ارزهای دیجیتال دارایی‌های پرنوسانی هستند. مردم باید چشم‌انداز چهار یا پنج ساله نسبت به این دارایی‌ها داشته باشند.

ارزهای دیجیتال دارایی‌های بلندمدت هستند

اسکاراموچی چندین سال است که از دارایی‌های دیجیتال حمایت می‌کند. او به افراد مختلف هشدار می‌داد که به بیت‌کوین و آلت‌کوین‌ها به دید بلندمدت نگاه کنند. او در ماه گذشته اعتراف کرد که سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت روی بیت‌کوین کار اشتباهی بود. شرکت این فرد در نتیجه سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت، مقادیر زیادی از سرمایه‌ خود را از دست داد. او بیان کرد:

من از کارم پشیمان نیستم. به نظر من زمانی می‌توان دید بلندمدت پیدا کرد که در کوتاه‌مدت متحمل ضرر شویم. به همین دلیل من روی بیت‌کوین چشم‌انداز بلندمدت چهار ساله دارم. من فکر می‌کنم اگر شما هم روی بیت‌کوین سرمایه‌گذاری چهار ساله انجام دهید، به سود خواهید رسید.

این فرد همچنین در سال گذشته به مردم پیشنهاد داد که تنها 5 درصد سرمایه‌ خود را وارد بازار ارز دیجیتال کنند. او گفت که با این روش می‌توانید سود خوبی از بازار کسب کنید و به طور هم‌زمان ضرر کمتری متحمل شوید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه