ارزش یک بیت‌کوین تا سال 2022 یک لامبورگینی و تا سال 2023 یک بوگاتی خواهد بود!

یکی از سرمایه داران بزرگ بازار معتقد است در پی تهدیدهای موجود برای کاهش قیمت دلار، در آینده ای بسیار نزدیک بوگاتی و لامبورگینی معیارهای بهتری برای ارزیابی ارزش بیت‌کوین خواهند بود.

جسی پاول، مدیر عامل Kraken طی مصاحبه‌ای با بلومبرگ، با تاکید بر تورم زا بودن ارزهای فیات، توضیح داد که چرا معتقد است پیش بینی‌های طولانی مدت قیمت بیت‌کوین بر پایه دلار آنچنان صحیح نبوده و دارای نواقص بسیار زیادی است.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص پیش بینی قیمت بیت‌کوین تا پایان سال گفت: من فکر میکنم که قبلا گفتم قیمت بیت‌کوین به سمت بی نهایت می‌رود، البته درک این موضوع سخت است زیرا من آن‌را بر اساس قیمت دلار محاسبه میکنم!

پاول با ارائه اقدامات جایگزین برای ارزیابی بیت‌کوین، معتقد است که ارزش این ارزدیجیتال ممکن است از قیمت فعلی یک بیت‌کوین برای هر مدل تسلا 3 به قیمت هر 1 بیت کوین برای هر مدل لامبورگینی تا پایان سال و هر بیت‌کوین در مقابل هر بوگاتی تا آخر سال 2023 افزایش یابد.

او در ادامه مصاحبه می‌گوید: برای جامعه رمزارزها، من فکر میکنم اندازه گیری و محاسبه بیت‌کوین در برابر این نوع دارایی‌ها آسانتر است. زیرا شما نمیدانید که دلار در چه قیمتی و چه ارزشی پایدار خواهد ماند. سال دیگر ممکن است ده برابر دلار به نسبت امسال در آمریکا وجود داشته باشد، بنابر این واقعا سحت است بیت‌کوین را در برابر دلار بسنجیم!

در حالیکه قیمت بیت‌کوین در سال 2019 و نیمه اول سال 2020 برای خرید یک هوندا سیویک دست دوم مدل 2010 کافی بود، الان با یک بیت‌کوین می‌توانید یک سیویک کاملا جدید خریداری کنید!

وقتی از پاول در مورد اتریوم سوال شد، او با تاکید بر اهمیت رونق بخش توکن غیر قابل انعظاف اظهار داشت: تمام فعالیت های در قالب NFT باعث افزایش استفاده از اتریوم می‌شود!

وی در ادامه مصاحبه خود و در سوالی پیرامون آلت‌کوین ها، به هیاهوهای اطراف پولکادات polkadot اشاره کرد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه