استفاده از کاردانو در دنیای واقعی

استفاده از کاردانو در دنیای واقعی

جامعه و بازارهای مالی ما، بر اساس معاملات و توافق نامه های قراردادی بین مردم، شرکت ها، بانک ها، ایالات و ... شکل گرفته اند. تبادل بخش مهمی از هر جامعه ای است. همه قادر به تولید چیزی هستند و از دیگران چیز دیگری نیاز دارند! پول، وسیله ای بود که برای این کار در نظر گرفته شد. یعنی وسیله پرداخت به عنوان نیمی از یک معامله مالی!
بعدها با افزایش حساب های مالی، و گسترش افراد و ... حسابها باید چک میشد و حسابرس ها پا به عرصه وجود گذاشتند. اما خب اعتماد به آنها سخت است. بلاکچین راه بهتری را به ما نشان میدهد.  بلاکچین امکان ارتکاب تقلب را کاهش داده و کمک میکند تا حسابرسی خیلی فوری تر و با هزینه کمتر اتفاق بیفتد. 

توسعه بلاکچین توسط کاردانو

با توسعه بلاکچین، رمز ارزها بیش از پیش مورد استفاده قرار خواهند گرفت و به همین وسیله شرایط برای بهره برداری از کوین ها و توکن ها محیا خواهد شد. باید ابتدا منتظر باشیم تا بلاکچین از نظر فنی برای شرایط جهانی آماده شود. کاردانو؛ یکی از هزاران رمز ارز با بلاکچین اختصاصی خود است که وارد دنیای کریپتو شده. کاردانو یک بلاکچین قابل توسعه بوده که دارای مجموعه ای غنی از ویژگهای خاص و نوین است. 

توسعه بلاکچین توسط کاردانو
وقتی شبکه ای داریم که هیچ چیز در آن قابل سانسور و مخفی کردن نیست؛ یعنی نیمی از راه را پیموده ایم. اکوسیستم و شبکه کاردانو کاملا مستقل بوده و هیچ کس نمیتواند آنرا مخفی یا دستکاری کند. در این شبکه امکان بهره برداری از هر کیف پولی فراهم بود و عضویت هر کسی در این شبکه بلامانع است. 

کاردانو در آینده

کاردانو در آینده کمک می کند تا شرایط واسطه ها بهبود یافته و تغییر کند. یعنی تعریف مجددی از اعتماد بین نهادها و افراد!
تیم توسعه کاردانو در تلاش است تا در سرتاسر دنیا بر روی پروژه اختیاری شدن معاملات کار کرده و به نتیجه برسد. به طور خلاصه موفقیت کاردانو یک فرآیند تدریجی به شمار می رود. به زودی جهان شاهد استفاده تجاری و احتمالا تلاش های بسیار زیاد دیگری برای ساختن چیزی مفید بر بستر این شبکه خواهد بود. 

کاردانو در آینده
کاردانو نسل جدید و ترکیبی از بلاکچین های نسل قبل است و به همین دلیل این شبکه مدعی است که با رفع مشکل مقیاس پذیری می تواند سرعت تراکنش ها در بستر بلاکچین را چند برابر کند. کاردانو با فراهم سازی استفاده بهینه از قراردادهای هوشمند، می تواند مشکلات زیادی را حل کند. به کاردانو شبکه آن، نسل سوم بلاکچین می گویند!

ارز دیجیتال ADA و کاردانو

کاردانو به دلیل دارا بودن تیمی قوی و آکادمیک در حوزه بلاکچین، به عنوان اتریوم ژاپنی شناخته شده و به گفته تیم طراح آن، اولین پروژه بر بستر بلاکچین است که کاملا بر اساس تحقیقات دانشمندان و فلسفله علمی شکل گرفته و همین آینده این کوین را بسیار روشن می سازد.کاردانو؛ با 45 میلیارد واحد، و با نماد ADA در دسترس عموم قرار دارد.

ارزدیجیتالADA و کاردانواین رمز ارز با دارا بودن ارزش بازاری در حدود 40 میلیارد دلار، در رتبه 5 بهترین ارزهای دیجیتال قرار دارد. اوج قیمت دلاری ADA قیمت 2.46 دلار بوده که هم اکنون تقریبا 50 درصد زیر آن قیمت در حل معامله است. کاردانو هم اکنون به نسبت قیمت 2 سال پیش خود، بیش از 2 هزار درصد افزایش قیمت داشته است. 

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه