اعلام شرایط عرضه اولیه سهام پتلفرم رابین هود!

روز دوشنبه، پلتفرم رابین هود در اطلاعیه ای، جزئیات مربوط به عرضه سهام خود را رسما اعلام کرد. رابین هود که با پلتفرم خود امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال را برای مشتریان و کاربرانش فراهم کرده است، قصد دارد تا 55 میلیون واحد سهام خود را به فروش گذشته و مبلغی در حدود 2 میلیارد دلار کسب کند.

رابین هود که این درخواست را در مورخ 10 تیر ماه جاری به کمیسیون بورس آمریکا ارائه داده بود، قیمت هر واحد از سهام خود را بین 38 تا 42 دلاراعلام کرده است.

این شرکت احتمال میدهد که به خاطر شرایط نزولی بازار و همچنین کاهش محسوس حجم معاملات در بازارهای جهانی خصوصا ارزهای دیجیتال، درآمدش در سه ماه سوم سال 2021 میلادی به شدت کاهش یابد.

این شرکت پیش از این اعلام کرده بود که 17 درصد از کل درآمد سه ماهه اول سال جاری از طریق معاملات رمز ارزها بوده و از این میزان حدود 34 درصد درآمد صرفا از معاملات دوج کوین بوده است. حال کاهش محسوس معاملات بازار پس از فشار کشور چین به ماینرها و کارهای عجیب و غریب الون ماسک، باعث ایجاد دردسر برای اکثر پلتفرم های معاملاتی در دنیا شده است.

همچنین رابین هود اعلام کرده است که انتظار دارد در نیمه دوم سال جاری، درآمدی بین 546 تا 574 میلیون دلار کسب کند که نسبت به شش ماهه اول سال بیشتر خواهد بود.

جالب است بدانیم که پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال رابین هود؛ بیش 18 میلیون مشتری فعال در این حوزه دارد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه