افزایش قیمت ADA در کنار تاخیر در به‌روزرسانی

blog

به‌روزرسانی Vasil شبکه کاردانو اتفاقی است که همه منتظر آن هستند و دلیلی است برای خروج ADA از بازار خرسی و شروع روند صعودی. اما اخیرا تیم توسعه کاردانو اعلام کرد که این هارد فورک با چند هفته تاخیر انجام خواهد شد. اما بااین‌حال قیمت ADA در راستای همبستگی با بازار، تقریبا 5 درصد افزایش پیدا کرد. در واقع کاردانو مثل کل بازار ارز دیجیتال رفتار کرده است. در حال حاضر کاردانو نسبت به 7 روز قبل تقریبا 5.5 درصد افزایش قیمت داشته و ارزش بازار آن برابر با 17.5 میلیارد دلار است.

تاخیر در هارد فورک Vasil

هارد فورک آینده کاردانو با نام Vasil قرار بود در ماه ژوئن اتفاق بیفتد، اما تیم توسعه این شبکه اخیرا اعلام کرد که این به‌روزرسانی با تاخیر انجام خواهد شد. این تاخیر به گفته تیم توسعه، باعث انتقال شبکه بهتر و روان‌تری خواهد شد.

کوین هاموند (Kevin Hammond)، مدیر فنی IOHK بیان کرد که به تعویق افتادن به‌روزرسانی این اطمینان را حاصل می‌کند که تمام سهام‌داران، توسعه‌دهندگان API و صرافی‌ها آماده این به‌روزرسانی هستند. این به‌روزرسانی باعث ایجاد فرصت‌های جدیدی در شبکه می‌شود و کار توسعه‌دهندگان برای راه‌اندازی پروژه‌ها روی کاردانو راحت‌تر می‌شود.

در حالی که تیم این پلتفرم همچنان در حال توسعه آن هستند، چشم‌انداز مثبتی هم نسبت به آینده آن وجود دارد. این موارد باعث می‌شود به کاردانوی 1 دلاری امیدوار شویم. این قیمت‌های بالاتر برای ADA در زمانی اتفاق خواهد افتاد که به‌طورکلی بازار ارز دیجیتال بتواند افزایش قیمت‌های اخیر را حفظ کند و پایدار نگه دارد.

این احتمال هم حتی وجود دارد که با انجام بروزرسانی Vasil، قیمت آن روند صعودی به خود بگیرد و افزایش پیدا کند. زیرا در گذشته نشان داده شده است که قیمت کاردانو بعد از به‌روزرسانی‌هایی که انجام داده بود، وارد روند صعودی شد و قیمت‌های بالاتری را دید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه