افزایش هولدرهای میم کوین شیبا اینو

blog

رمزارز معروف شیبا اینو (SHIB) در کنار ریزش تمام بازار که منشا آن را از ورشکستگی صرافی FTX می‌توانیم ببینیم، بیش از 50 هزار هولدر جدید پیدا کرده است. طبق اطلاعات پلتفرم کوین مارکت کپ (Coinmarketcap) و اتر اسکن (Etherscan)، تعداد آدرس‌هایی که میم کوین شیبا اینو را در خود ذخیره کرده‌اند، نزدیک به 1.227 میلیون واحد در ماه گذشته رشد داشته است. این موضوع به این معنی است که به‌صورت روزانه، شیبا اینو هزار و 500 هولدر جدید پیدا کرده است.

این ارز دیجیتال بزرگ در چند هفته گذشته همراه با تمام بازار روند نزولی داشته به طوری که قیمت آن نسبت به 30 روز گذشته نزدیک به 17 درصد کاهش داشته است. اما با این حال همچنان تعداد هولدرهای آن در حال افزایش است. بزرگ‌ترین ارز دیجیتال بازار هم نزدیک به 17.7 و اتریوم نزدیک به 16.2 درصد کاهش داشته‌اند. افزایش هولدرهای SHIB می‌تواند این موضوع را به ما بگوید که سرمایه‌گذاران نسبت به این رمزارز دید بلندمدت دارند و قصد فروش آن در کوتاه‌مدت را ندارند.

شیبا اینو که از لحاظ ارزش بازار (Marketcap) در جایگاه چهاردهم قرار دارد، برنامه‌ای مربوط به توکن‌سوزی دارد که سرمایه‌گذاران معتقد هستند با این روش، قیمت این رمزارز در آینده افزایش پیدا خواهد کرد.

62 درصد سرمایه‌گذاران دارایی دیجیتال خود را افزایش داده‌اند

طبق یک نظرسنجی انجام شده توسط صرافی کوین بیس (Coinbase)، نزدیک به 62 درصد سرمایه‌گذاران بازار ارز دیجیتال در 12 ماه گذشته دارایی دیجیتال خود را افزایش داده‌اند، در حالی که تنها 12 درصد آن‌ها دارایی خود را کاهش دادند. این موضوع به ما می‌گوید که به طور کلی سرمایه‌گذاران سازمانی دید بلندمدتی به بازار دارند. این نظرسنجی همچنین مشخص کرد که 58 درصد این افراد قصد دارند تا دارایی خود را در سه سال آینده هم افزایش دهند.

روند این نظرسنجی به این صورت بود که با 140 سرمایه‌گذار سازمانی مصاحبه انجام شد تا نظرات آن‌ها در مورد چشم‌انداز کلی بازار ارز دیجیتال از زمانی شروع زمستان کریپتویی مشخص شود. در ادامه این نظرسنجی مشخص کرد که 7.9 درصد این افراد انتظار دارند تا قیمت ارزهای دیجیتال در 12 ماه آینده رشد قابل‌توجهی داشته باشد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه