افزایش 33 درصدی قیمت شیبا اینو پس از لیست شدن در صرافی coinbase

 

قیمت توکن شیبا اینو با نام Shib و چیلیز با نام  CHZپس از اعلام رسمی صرافی معتبر کوین در لیست کردن آنها، به ترتیب 33 و 26 درصد رشد کردند.

کوین بیس نام این دو توکن را همراه با توکن KEEP روز سه شنبه به طور رسمی اعلام کرد. معاملات این توکن ها از امروز صبح در این صرافی و با فرض تحقق نقدینگی آغاز شده است.

شیبا اینو در اواخر ماه آوریل به عنوان یکی از همراهان توکن Doge توسط ایلان ماسک بر سر زبان ها افتاد. تصاویر رسمی نماد و لوگوی SHIB کاملا شبیه به دوج کوین بوده و متعلق به سگ معروف Shiba inu است. چیزی که پیش از این دوج کوین نیز از آن بهره برده بود.

اگرچه قیمت شیبا اینو ار لحاظ دلاری زیر یک سنت بود، اما در اوایل ماه مه، زمانی که صرافی بایننس آنرا در بین رمزارزهای خود لیست کرد، نا گهان بیش از 2 میلیون درصد رشد کرد!

ارزش شیبا یک ساعت پس از اعلام رسمی کوین بیس از قیمت 0.000007002 دلار به 0.000009331 دلار رسید و توانست در روز 4 شنبه بین 100 رمز ارز برتر بازار جای گیرد.

دیگر ارز نام برده یعنی چیلیز پس از افزایش قیمت از 0.2773 دلار به 3495 دلار یعنی چیزی حدود 26 درصد رشد، متوقف شد.

رمز ارز چیلیز در واقع پشتوانه سیستم عامل توکن طرفداران Sociios.com است که خرید توکن های مارک دار مرتبط با باشگاه ها و سازمان های بزرگ ورزشی را امکان پذیر می کند. چیلیز اخیرا با مشارکت باشگاه هایی چون بارسلونا، منچسر سیتی و تعداد از باشگاه های مهم و بزرگ فوتبال اروپا راه اندازی توکن های هوادارای را تسهیل کرده است.

KEEP نیز، سومین رمز ارزی بود که پس از اعلام رسمی کوین بیس از قیمت 0.49 دلار به 0.62 دلار رسیده و توانست سودی 26 درصدی را تجربه کند

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

  • نادر جبرکش

    27 خرداد 0

    سلام خسته نباشید ان شاالله ارزشیبا رابه قیمت هرسهم یک دلار ببینیم

    پاسخ بدهید

ثبت دیدگاه