اودل بکام، بازیکن تیم Rams، حقوق NFL خود را به صورت بیت‌کوین دریافت خواهد کرد

اودل بکام جونیور، WR تیم فوتبال آمریکاییِ لس آنجلس رامز، گفته است که تمام حقوق لیگ ملی فوتبال خود که ۴.۲۵ میلیون دلار خواهد بود را به صورت بیت‌کوین دریافت می‌کند.

بکام در روز دوشنبه، طی یک پست توییتری اعلام کرد که به منظور دریافت حقوق بعدی NFL خود به صورت بیت‌کوین (BTC)، با Cash App همکاری خواهد کرد. ایان راپوپورت، گزارشگر National Insider، در اوایل ماه جاری گفته است که حقوق پایه بکام ۷۵۰۰۰۰ دلار بوده و پاداش امضای قرارداد ۵۰۰۰۰۰ دلار خواهد بود، وی ۳ میلیون دلار دیگر هم از مشوق‌های دیگر دریافت خواهد کرد. در مجموع، حقوق سیزن ۲۰۲۱ این بازیکن، نزدیک به ۴.۲۵ میلیون دلار خواهد شد.

''این یک عصر جدید است و من آماده‌ام که به آن قدم بگذارم! به لطف CashApp@، حالا من می‌توانم حقوق جدیدم را به شکل بیت‌کوین دریافت کنم. برای همه طرفدارانم: مهم نیست کجای دنیا هستید: متشکرم! من در حال حاضر، به منظور قدردانی، در حال اهدای ۱ میلیون دلار، به صورت بیت‌کوین هستم. از هشتک OBJBTC# استفاده کنید و همین حالا CashApp@ را فالو کنید.

__ Odell Beckham Jr (@obj) November 22, 2022

طبق داده‌های Cointelegraph Markets Pro، کل دستمزد بکام با توجه به قیمت کنونی بیت‌کوین (در زمان نگارش این مطلب، ارزش بیت‌کوین معادل ۵۶۱۰۳ دلار بوده است‌.) تقریبا برابر ۷۵.۶۶ بیت‌کوین خواهد بود. اگرچه کریپتو در ۱۰ نوامبر به بالاترین قیمت خود در تاریخ رسید (تقریبا ۶۹۰۰۰ دلار)، اما پس از آن کاهش قیمت پیدا کرده و به زیر ۶۰۰۰۰ دلار رسیده است.

بکام که در حال حاضر عکسی به سبک کریپتوپانک برای پروفایل توییتر خود انتخاب کرده در حال بازی با Rams در لس آنجلس است. Staples Center لس آنجلس، که خانه تیم‌هایی مثل Los Angeles Clippers است، اخیرا به هدف طرفداران و شخصیت‌هاس مشهور رسانه‌های اجتماعی تبدیل شده است؛ چرا که طی امضا یک قرارداد ۷۰۰ میلیون دلاری، قرار شده Crypto.com نام این ورزشگاه را تغییر دهد‌.

بکام اولین بازیکن حرفه‌ای ورزشی نیست که از ارزهای دیجیتال استقبال می‌کند. با رشد این صنعت و تبدیل آن به جریان اصلی، بازیکنان زیادی از کریپتوکارنسی حمایت کردهاند. در ماه اکتبر، تام بریدی، مدافع تیم Tampa Bay Buccaneers، اعلام کرد که به یکی از هوادارانش که ششصدمین بازی تاچ داون فوتبال وی را برگزار کرده بود، یک بیتکوین و چند یادگاری ورزشی امضا شده هدیه خواهد داد. آرون راجرز، مدافع گرین بی پکرز که اخیرا به علت فریب افکار عمومی در مورد وضعیت واکسن کوید ۱۹، در کانون توجه قرار گرفته بود نیز اعلام کرده که بخشی از حقوق ۲۲ ميليون دلاری خود رابه صورت بیتکوین دریافت خواهد کرد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه