ایلون ماسک: قیمت های فعلی بیت‌کوین و اتریوم بالاتر از حد طبیعی خود است!

ایلون ماسک که در ماه گذشته خود عامل افزایش قیمت عجیب وغریب بیت‌کوین بوده است؛ در مصاحبه‌ای عنوان کرد که قیمت‌های فعلی بیت‌کوین و اتریوم با واقعیت فاصله داشته و بیشتر از حد طبیعی خود است. ایلون ماسک که چندی پیش امکان خرید ماشین‌های تسلا با بیت‌کوین را در شرکت خود فعال کرده بود، اظهار نظر عجیبی داشت که باعث واکنش پیتر شیف شد.

صبح روز گذشته Schiff مدیر عامل و مشاور شرکت سرمایه‌گذاری یورو پسیفیک در توییتی ادعای ایلون ماسک در خصوص بیت کوین و طلا را زیر سوال برد و ارزهای دیجیتال را بهتر از ارزهای فیات دانست. وی حتی دانش ایلون ماسک را هم زیر سوال برده و میگوید او به عنوان یک مهندس و بنیانگذار تسلا باید تفاوت بین عنصر ملموس و رشته اعداد را بداند. وی می‌افزاید که قطعا طلا دارای کاربردهای بسیار بیشتری نسبت به بیت کوین است.

او میگوید: پول داده نیست، داده ها می‌توانند نشاندهنده پول باشند اما نمی‌توانند جایگزین آن شوند. پول مبادله کالا را بهبود بخشیده، طلا پول را بهبود بخشید و داده‌ها طلا را بهبود دادند. بیت‌کوین در واقع نوعی بازگشت به داد و ستد و مبادلات است.

شما با دارا بودن بیت‌کوین؛ باید فروشنده‌ای پیدا کنید که آنچه شما می‌خواهید را داشته باشد و البته آنچه شما دارید را بخواهد.

با توجه به اینکه ایلان ماسک خود در فراز و فرود برخی ارزهای دیجیتال نظیر دیجی بایت، دوج کوین و بیت‌کوین دست داشته و با توییت‌های باعث افزایش یا کاهش قیمت آنها می‌شود، به نظر می‌رسد که وی با این کار میخواهد تا قیمت بیت‌کوین و اتریوم را پایین کشیده و مجددا سنگین بر روی این دو ارز سرمایه گذاری کند!

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه