بازی کنید و دوج کوین هدیه بگیرید!

چندی پیش Pokemon Go  به عنوان یک بازی واقعیت افزوده توانست در مدت زمان بسیار کمی، میلیون نفر در سرتاسر دنیا را به خود مشغول کند. حال بازی دیگری با نام Milion Dodge Disco که ماهیتی شبیه به پوکمون گو دارد، به تازگی عرضه شده که به شما اجازه می دهد با بازی کردن و یافتن جوایز مخفی درون بازی، جایزه بگیرید. جایزه ای که بخشی از آن دوج کوین بوده و ارزش تمامی جوایز بازی بیش از 250 هزار دلار تخمین زده شده است!

به گزارش دیکریپت در این بازی شما با رقص و پایکوبی می توانید همراه با یک شخصیت معروف سگ ژاپنی یعنی شیبا اینو، در نقاط مختلف شهر ضمن انجام حرکات موزون و رقص و پایکوبی به دنبال توکن های غیر مثلی دوج کوین بگردید! در این بازی شما باید از کارکتر خود به خوبی مواظبت کرده و در ازای آن ارزش خود را بالاتر ببرید.

نحوه عملکرد این بازی به روش اثبات پارتی است. جوایز در نظر گرفته شده در بازی به ازای رقص های آپلود شده توسط کاربر به آنها اعطا می شود. بنیانگذار اصلی ولت سوییس کی، برای اولین بار ماه پیش از انتشار این بازی خبر داد.

دوج کوین رمز ارزی است که سالها پیش به عنوان یک نمونه کوین بی ارزش و طنز و برای پرداخت های درون بازی ها ایجاد شد. اما سال گذشته با ورود افراد معروف و ثروتمند به بازار کریپتو و ارسال توییت هایی در مورد آن، قیمت آن ناگهان به شدت افزایش پیدا کرد و تا مرز 1 دلار نیز رفت! الون ماسک یکی از اشخاصی است که بیشترین تاثیر در افزایش قیمت دوج کوین داشته است

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه