بانک کریپتو Silvergate و کمپانی Crypto.com امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال با USD را فراهم می‌کنند

blog

صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال Crypto.com به همراه همکار جدیدش، بانک Silvergate ایالت کالیفرنیا، به گسترش راه‌حل‌های مربوط به ارزهای دیجیتال خود ادامه می‌دهد.

Crypto.com در روز سه شنبه اعلام کرد که به منظور ارائه دادن امکان استفاده از دلار آمریکا (USD) برای واریز و برداشت از صرافی به مشتریان سازمانی خود، با Silvergate همکاری می‌کند.

بر اساس این اطلاعیه، در حال حاضر، انتقال بانکی به صرافی Crypto.com و برداشت از آن، برای سرمایه گذران نهادی در دسترس است‌. با کمک Silvergate، مشتریان سازمانی می‌توانند دلار آمریکا را بین حساب‌های بانکی خود و Crypto.com، بدون نیاز به پرداخت کارمزد انتقال دهند.

ویژگی جدید از طریق شبکه تبادل Silvergate فعال می‌شود، یک پلت‌فرم پرداخت که به کاربران این امکان را می‌دهد که دلار آمریکا به صورت فوری و در هر زمانی از روز ارسال کنند. در اطلاعیه ذکر شده که در حال حاضر این ویژگی برای مشتریان نهادی در تمام بازارهای موجود در بورس فعال شده است.

کریس مارزالک، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Crypto.com گفته است که ارائه این ویژگی جدید، ''توسط افراد زیادی درخواست شده بود'' و از هدف شرکت که تسریع دوره گذار جهان به ارزهای دیجیتال است، پشتیبانی می‌کند. وی افزود: "ما از همکاری با Silvergate بسیار مفتخریم، هدف از این همکاری آن است که راه‌حلی برای استفاده مستقیم از ارز فیات به مشتریان سازمانی خود ارائه دهیم.''

سخنگوی Crypto.com به کوین تلگراف گفت: ''این اولین باری است که سپرده‌های مستقیم دلاری داریم.'' وی در ادامه افزود که ادغام‌های قبلی با Circle، سپرده گذاری و برداشت را از طریق انجام تراکنش‌های بین USD و استیبل‌کوین USD (USDC) فعال کرده بود.

Crypto.com در ماه آگوست از طریق Circle API برای مشتریان نهادی در بیش از ۶۰ کشور، برداشت از طریق نقل و انتقالات بانکی USD را آغاز کرد. این صرافی پیش‌تر با Circle همکاری کرده بود تا امکان سپرده گذاری USD و انتقال USDC را برای کاربرانشان در بیش از ۳۰ کشور فعال کند.

Silvergate یک بانک متمرکز بر ارزهای دیجیتال است که با عنوان ''صادر کننده ارز دیجیتال فیس‌بوک که هنوز راه اندازی نشده است''، Diem USD و مدیر خزانه آن، شناخته می‌شود. این بانک همچنین به راه اندازی کیف پول بیت‌کوین (BTC) چیوو که تحت حمایت دولت السالوادور است کمک کرده و به عنوان یک نهاد مسئول برای تسهیل تراکنش‌های دلار آمریکا چیوو عمل می‌کند.

منبع: کوین تلگراف

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه