بایننس اسپانسر تیم ملی فوتبال آرژانتین خواهد شد

blog

بایننس، برای پنج سال، اسپانسر اصلی تیم ملی قدرتمند فوتبال آرژانتین و همین‌طور اسپانسر مشهور لیگ ملی فوتبال این کشور خواهد بود.

این صرافی ارز دیجیتال در روز دوشنبه اعلام کرد که با اتحادیه فوتبال آرژانتین (AFA)، نهاد حاکم بر فوتبال آرژانتین، قراردادی به امضا رسانده است‌‌.

این کمپانی طی بیانیه‌ای اعلام کرد که این اولین قراردادی است که بایننس با یک تیم ملی فوتبال در سطح جهانی منعقد می‌کند. آرژانتین دو بار قهرمان جهان شده است. تیم فوتبال این کشور به داشتن بهترین بازیکن فوتبال، لیونل مسی، در بین بازیکنان خود و همین‌طور طرفداران پرشورش بسیار افتخار می‌کند.

به گفته بایننس، این قرارداد، توسعه یک فن توکن را هم شامل می‌شود و توکن یاد شده ''به زودی'' به بازار عرضه خواهد شد.

ماکسیمیلیانو هینز، مدیر بایننس، طی بیانیه‌ای گفت: ''ما امیدواریم بتوانیم از طریق این توافق از فوتبال آرژانتین در همه سطوح حمایت کنیم و آگاهی طرفداران فوتبال در سراسر جهان را از بایننس، دنیای کریپتو و بلاک‌چین افزایش دهیم.''

لئاندرو پترسن، مدیر بازرگانی و بازاریابی AFA، گفت که این توافق یک موهبت اقتصادی برای فدراسیون و تیم‌های برتر کشور خواهد بود و ''ما را به میلیون‌ها هوادارمان در سراسر جهان که می‌توانند دارایی‌های دیجیتال جدید را از AFA به دست آورند نزدیک‌تر خواهد کرد.''

منبع: Coindesk

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه