بزرگترین ایردراپ تاریخ: رمز ارز صرافی شیپ شیفت می‌آید!

صرافی شپ شیفت که توسط اریک وورهیز بنیان گذاشته و اداره می شود برنامه های جالب و عجیبی برای ادامه مسیر خود دارد. وی در نظر دارد تا با تغییر کلی ساختار به زودی علمکرد صرافی خود را به صورت کاملا غیر متمرکز نماید.

در حرکت جالبی این صرافی قصد دارد تا به تمام اعضا و کاربرانی که تا تاریخ نوزدهم خرداد امسال حداقل یک معامله با توکن ERC-20 یا یک تتر معامله کرده باشد، حدود 340 میلیون توکن FOX را ایردراپ کند!

این صرافی به افرادی که یک تا 4 ترید انجام داده باشد 200 توکن فاکس هدیه میدهد. برای افرادی که 5 تا 9 ترید داشته اند 350 توکن تعلق میگیرد. هدیه افرادی که 10 تا 24 ترید را انجام داده باشند 750 توکن است. اگر این افراد 25 تا 99 ترید کرده باشند آنگاه 1500 توکن دریافت میکنند. نهایتا این ایردراپ عجیب و بزرگ برای کسانی که بیش از 100 ترید داشته اند 8500 فاکس است.

این ایردارپ حتی برای کسانی که در کیف پول خود موجودی داشته باشند نیز 250 توکن  فاکس کنار گذاشته است.

به طور کلی با این ایردراپ بزرگ و بی سابقه، بیش از 60 درصد کل توکن های فاکس به کاربران تعلق گرفته و حاکمیت شیپ شیفت نیز به کاربران می رسد!

مالک این پلتفر م در مورد این حرکت می گوید که این با ما الهام از جامعه دیفای تصمیم به این کار گرفته و میخواهیم به اقتصاد جهانی در قرن 21 کمک کنیم. در آِنده هیچ حد و مرزی بین بانک، شرکت و ... وجود ندارد. ما با اینکار کاری کردیم تا مشتریانمان در سرتاسر دنیا، سهامدار اصلی و مالک یکی پلتفرم ارزدیجیتال منبع باز و غیرمتمرکز در دنیا باشند!

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

 • جواد رجبی زو

  26 تیر 0

  خب چ ربطی به ما داره؟ اینقدر آب و لعاب دار گفته

  پاسخ بدهید
 • پیام نصراله زاده

  25 تیر 0

  لطفا منبع خبر و اسم و نماد اون صرافی یا ارز را هم به انگلیسی ارائه نمایید . باتشکر

  پاسخ بدهید
 • اشکان قراگزلو

  25 تیر 0

  چرا بعد از حدود ۱ ماه این خبر رو اعلان میکنید

  پاسخ بدهید

ثبت دیدگاه