بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال مکزیک، شیبا اینو را به لیست خود اضافه می‌‌کند

blog

بیتسو، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در مکزیک، اعلام کرده که رمزارز شیبا اینو (SHIB) که مبتنی بر اتریوم است در حال حاضر در پلتفرم این صرافی در دسترس بوده و امکان خرید و فروش آن وجود دارد. این صرافی، پیشتر، در اواخر ماه دسامبر شروع به انتشار این فهرست کرده بود.

به طور کلی، بیتسو هماکنون از ترید ۱۶ ارز دیجیتال پشتیبانی میکند، لیست این صرافی Compound (COMP), Axie Infinity (AXS), Chainlink (LINK) و سکههای دیگر را شامل میشود. لازم به ذکر است که میمکوین اصلی، دوجکوین (DOGE)، هنوز به لیست صرافی اضافه نشده است.

در ماه می، پس از جمع آوری ۲۵۰ میلیون دلار از سرمایه گذارانی مانند شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر تایگر گلوبال و همینطور، گرفتن ۴۸ میلیارد دلار از صندوق تامینی Coatue Management، در دور سرمایه گذاری سری c، بیتسو به اولین صرافی کریپتوکارنسیای تبدیل شد که ارزشش از ۱ میلیارد دلار میگذرد. ارزش این صرافی در حال حاضر به ۲.۲ میلیارد دلار میرسد.

در ماه نوامبر، این شرکت با غول رمزارزی Circle همکاری کرد تا پرداختهای مرزی بین مکزیک و ایالات متحده را به عنوان بخشی از طرح Bitso Shift خود امکان پذیر کند. بیتسو همچنین، یکی از شرکای قدیمی شرکت بلاکچین ریپل است، این شرکت در سانفرانسیسکو واقع شده است.

در اوایل ماه جاری، این صرافی موفق آمریکای لاتین، یک همکاری سه ساله با باشگاه فوتبال حرفهای برزیلی سائوپائولو اف سی تنظیم کرد و به اسپانسر این باشگاه تبدیل شد.

اما بیتسو تنها صرافی آمریکای لاتین نیست که شیبا اینو را در لیست خود دارد. همانطور که U.Today نیز گزارش کرده، مرکادو بیتکوین، بزرگترین صرافی در برزیل، در اوایل دسامبر شیبا اینو را به لیست خود اضافه کرده است.

در اوایل هفته جاری، این رمزارز به لیست صرافی ارز دیجیتال هندی Giottus نیز اضافه شده است.

در حال حاضر، میتوانید شیبا اینو را در صرافیهای جهانی مانند Coinbase، Binance، Gemini و... بخرید یا به فروش بگذارید.

Bitstamp، صرافی برتر ارزهای دیجیتال اروپا نیز به تازگی اعلام کرده که قصد دارد SHIB را در اوایل سال ۲۰۲۲ به لیست خود اضافه کند.

قیمت شیبا اینو هماکنون و در زمان انتشار این مطلب، در صرافیهای اصلی ارزهای دیجیتال، تقریبا ۰.۰۰۰۰۲۸۰۹ دلار است.

منبع: U.Today

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه