به گفته جاستین سان، نایب بوکل و مایکل سیلر، کاهش قیمت‌ها، بهترین موقعیت‌ برای خرید بیت‌کوین هستند

blog

کالین وو، روزنامه نگار و کارشناس چینی فاش کرده که بنیان‌گذار Tron احتمالا تنها کسی نخواهد بود که از کاهش قیمت بیت‌کوین به نفع خود استفاده کرده و مقداری بیت‌کویت خریداری می‌کند.

۱۰۰ بیت‌کوین (BTC) برای جاستین سان

آقای Wu، طی توییتی در توییتر خود اعلام کرد که عالیجناب، آقای جاستین سال، میلیاردر عجیب و غریب و کارآفرین فناوری BitTorrent، روز گذشته صد عدد بیت‌کوین خریداری کرده است.

''در هشتم ژانویه، جاستین سال گفت که ۱۰۰ بیت‌کوین دیگر خریداری خواهد کرد. و همچنین، رئیس جمهور السالوادور و مدیرعامل میکرو استراتژی را تگ کرد. این در حالی است که، در ماه دسامبر، جاستین سان مظنون به واریز ۱۶۶۰۰۰ عدد اتریوم به بایننس بود.''

__ Wu Blockchain (@WuBlockhain) January 8, 2022

در حالی که قیمت فعلی بیت‌کوین در حال تلاش برای بازگشت به بالای ۴۲۰۰۰ دلار است، حجم خالص خرید حدود ۴.۲ میلیون دلار است.

همانطور که U.Today نیز پیش‌تر پوشش داده بود، سه هفته پیش، در ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱، جاستین سان اعلام کرد که تصمیم گرفته از سمت مدیرعامل TRON استعفا دهد و سفیر گرانادا در سازمان تجارت جهانی شود.

خون در خیابان‌ها

آقای وو در ادامه اضافه کرد که این جاستین سال بوده که اخیرا یک مبلغ نه رقمی را در Ethers به بایننس واریز کرده است.

سه روز پیش، و پس از اعلامیه‌های هشدار دهنده فدرال رزرو و همین‌طور قطع اینترنت در قزاقستان که بر ۱۲ درصد از هش‌ریت بیت‌کوین تاثیر گذاشته بود، پادشاه کریپتو به ۴۱۵۰۰ دلار سقوط کرد.

شاخص ترس و طمع کریپتو به ۱۰۰/۱۰ سقوط کرده است که پایین‌ترین سطح آن از زمان فروش اواسط جولای است. آخرین باری که این نرخ در این حد پایین بود زمانی بود که ارزش بیت‌کوین به زیر ۳۰۰۰۰ دلار رسیده بود.

منبع: U.Today

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه