بیت کوین 300 هزار دلاری، جدیدترین پیش بینی تحلیلگران بازار

در مورد بیت کوین و شرایط کلی بازار کریپتو این روزها تحلیل‌های بسیاری وجود دارد. برخی این رکورد و آرامش را پیش درآمد یک طوفان عظیم می دانند و برخی دیگر نیز میگویند هنوز وقت صعود فرا نرسیده است. بیت کوین اما بدون توجه به تحلیل کارشناسان حوزه رمز ارزها؛ در حال نوسان در قیمت 30 تا 35 هزار دلار است.

اما به تازگی گروهی از کارشناسان و تحلیلگران بازار و حوزه ارزهای دیجیتال، در تحلیل خود پیش بینی کرده اند که بیت کوین تا سال 2025 به قیمت عجیب 318 هزار دلار می رسد.

در جمع این تحلیلگران که مدیران صرافی های معتبر و شرکت های فعال در حوزه رمزارزها نیز حضور دارند؛ قیمت نهایی و تقریبی بیت کوین در پایان سال جاری را چیزی نزدیک به 66.284 دلار تخمین زده اند. عددی که به نسبت قیمت کنونی بیت کوین تقریبا دو برابر شده است.

بیش از نیمی از این تیم تحلیلگر؛ معتقدند که قیمت کنونی بیت کوین کمتر از ارزش واقعی آن بوده و بیشتر از این اعداد ارزش دارد. همچنین بیش از 51 درصد از این تیم تحلیلگر؛ معتقدند که بیت کوین به عنوان بزرگترین رمز ارز جهان؛ تا سال 2050 به طور کامل در جهان فراگیر خواهد شد.

nر سویی دیگر، مدیرعامل شرکت مورفر یعنی آقای مارتین فرولر در سخنانی در این مورد میگوید که یکی از دلایل افزایش پذیرش بیت کوین در کشورهای در حال توسعه هاوینگ بعدی این رمز ارز است. همچنین او معتقد است که بیت کوین و محدودیت هایش، نهایتا تا سال 2030 باعث می شود تا ارزشی همانند طلا پیدا کرده و برای مردم سرتاسر جهان به عنوان یک دارایی ذخیره بسیار ارزشمند حساب شود!

نظر شما چیست؟

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه