تا چند سال آینده میلیاردها نفر از بلاک‌چین استفاده خواهند کرد

blog

رئیس شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر Pantera Capital با نام دن مورهد (Dan Morehead) اخیرا بیان کرد که تا چند سال آینده بسیاری از سازمان‌های مالی دچار مشکل خواهند شد، اما برای صنعت دارایی دیجیتال مشکلی پیش نخواهد آمد. از نظر این فرد همان‌طور که در گذشته هم گفته بود، برای رمزارزها یک روند صعودی در پیش است.

دید مورهد نسبت به بازار صعودی است

دن مورهد اخیرا یک مصاحبه‌ای با شبکه CNBC انجام داد که در آن بیان کرد که ارزهای دیجیتال به دلیل اینکه مزایای خوبی به شبکه پولی جهان وارد می‌کند در آینده نزدیک محبوبیت بالایی در بین همه افراد پیدا خواهد کرد. او گفت:

صنعت بلاک‌چین و ارز دیجیتال به قدری قدرت دارد که تا یک دهه آینده می‌تواند زندگی مردم را از زوایای مختلف تحت تاثیر قرار دهد.

به‌علاوه مدیرعامل شرکت Pantera Capital اظهار داشت که در چند سال آینده قیمت ارزهای دیجیتال افزایش خواهند یافت. این موضوع به آن دلیل است که میلیون‌ها کاربر تکنولوژی بلاک‌چین را وارد کار خود خواهند کرد. او گفت:

من این را می‌توانم ببینم که تا چند سال آینده دارایی‌های ریسک‌پذیر به مشکل بر می‌خورند، اما بلاک‌چین بر اساس بنیاد آن، به سقف‌های گذشته خود خواهد رسید. امروزه میلیون‌ها نفر از بلاک‌چین استفاده می‌کنند، اما به نظر من تا چهار یا پنج سال دیگر این تعداد به میلیاردها نفر خواهد رسید؛ بنابراین افراد بیشتری از ارزهای دیجیتال استفاده و خریداری می‌کنند. پس قیمت این رمزارزها افزایش خواهد یافت.

این نکته هم قابل توجه است که پیش‌بینی‌های این فرد در گذشته به واقعیت پیوسته است. به طور مثال در ماه مارس 2020 او ادعا کرد که قیمت بیت‌کوین تا 12 ماه دیگر سقف جدیدی خواهد زد. دقیقا یک سال بعد از این پیش‌بینی، قیمت BTC سقف جدیدی زد و به 60 هزار دلار رسید.

مورهد همچنین در مصاحبه اخیر این موضوع را مورد بحث قرار داد که مردم توجه زیادی به دارایی‌های دیجیتال اصلی مثلی بیت‌کوین و اتریوم می‌کنند، درحالی‌که پروتکل‌های ارز دیجیتال دیگر هم به همان اندازه اهمیت دارند.

به‌زودی یک رالی صعودی خواهیم داشت

مورهد قبل‌تر در همین ماه بیان کرد که بازار ارز دیجیتال در گذشته از همه روندهای نزولی جام سالم به در برده و در آینده هم همین اتفاق خواهد افتاد. از نظر او قیمت بیت‌کوین در هر سال 2.5 برابر می‌شود، درحالی‌که بعضی از ارزهای دیجیتال دیگر هم ممکن است از زمان توسعه آن فراتر بروند. او اظهار داشت:

دیگر تمام بازار دست بیت‌کوین نیست. قبلا شرایط به این صورت بوده که بیت‌کوین تمام بازار را گرفته بود. امروزه پروژه‌های بزرگ دیگری راه‌اندازی شده‌ که نسبت به بیت‌کوین و اتریوم رالی‌های صعودی بیشتری داشته‌اند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه