تحلیلی کوتاه از دیجی بایت؛ آیا انفجار نزدیک است؟

دیجی بایت در هفته گذشته مورد اقبال عمومی خوبی واقع شده و توانست به نزدیکی0.05  دلار برسد. شاخص‌های فنی، تعداد موج ها و پرایس اکشن نشان از ادامه روند صعودی دیجی بایت و احتمالا نزدیک شدن به محدوده 0.084 دلار دارد.

نمودار هفتگی دیجی بایت نشان میدهد که این ارز دیجیتال از ابتدای فوریه در حال رشد خوبی بوده است و در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.0765 در حال معامله است.

نزدیک ترین مقاومت دیجی بایت قیمت 0.088 دلار است. در صورت شکست این مقاومت می‌توان امید به صعودی دوباره داشت.

با بررسی دقیق تر شرایط دیجی بایت مشخص می‌شود که DGB در منطقه پشتیبانی 0.050 دلار قرار گرفته است که قبلا از زمان آوریل 2018 به عنوان یک مقاومت اصلی شناخته می‌شد. تا زمانی که دیجی بایت بالاتر از این سطح قیمتی معامله شود، انتظار می‌رود که سطح مقاومت بعدی دیجی بایت به 0.088 دلار ارتقا پیدا کند. شرایط تکنیکالی دیجی بایت همه حاکی از ادامه روندی صعودی برای این ارز دیجیتال دارد.

شرایط آینده

نمودار روزانه دیجی بایت حاکی از حرکت رو به بالا دارد. علاوه بر وجود یک کندل صعودی قدرتمند با سایه‌ای عظیم، یک واگرایی صعودی پنهان نیز دیده می‌شود. این قضیه نشان از یک تغییر روند قدرتمند دارد. بنابر این انتظار می‌رود دیجی بایت با قدرت به سمت شکستن مقاومت‌های بالاتر در حرکت باشد.

شمارش موج

شمارش موج نشان می‌دهد که دیجی بایت در یک موج گسترده از یک حرکت صعودی قرار دارد که از ماه مارس 2020 آغاز شده است. نزدیکترین هدف برای صعود قیمت 0.085 دلار است.

یکی از تریدرهای معروف و معتبر به نام جاناتان KNT در توییتی اعلام کرد که دیجی بایت آماده انفجار است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

 • مهدی گنج خانلو

  05 اسفند 99

  من خودم دیجی بایت خریدم و طبق تکنیکال پیش میره و بزودی مقاومت ۰.۰۸۸ رو با قدرت عبور میکنه و انشاله در قله ی یک دلاری همدیگه رو خواهیم دید.

  پاسخ بدهید
 • کاربرجدید

  30 بهمن 99

  من خودم دیجی بایت خریدم عالی بود

  پاسخ بدهید
 • کاربرجدید

  30 بهمن 99

  من خودم دیجی بایت خریدم عالی بود

  پاسخ بدهید

ثبت دیدگاه