تنها در ۴۸ ساعت، بیش از یک میلیارد توکن شیبا اینو سوزانده شد

blog

با استناد به داده‌هایی که Shibburn@ منتشر کرده است، طی ۴۸ ساعت گذشته، طرفداران شیبا اینو تقریبا یک میلیارد توکن را از کل توکن‌هایی که در بازار در گردش هستند حذف کرده‌اند.

پلت‌فرم ذکر شده تراکنش‌های سوزاندن را ردیابی می‌کند و خود نیز هرازگاهی توکن‌ از چرخه خارج می‌کند‌‌.

در همین حال، یک نهنگ، بخش عظیمی از توکن‌های در گردش را خریداری کرده است.

۹۵۰ میلیون واحد توکن شیبا اینو سوزانده شد

با استناد به توییت‌هایی که shibburn@ به اشتراک گذاشته، جامعه شیبا اینو در مجموع ۹۴۸.۶ میلیون واحد توکن SHIB را به کیف پول‌های مرده ارسال کرده‌ است.

در ۲۴ ساعت نخست، آن‌ها ۶۰۷۵۳۰۸۴۷ توکن SHIB را از چرخه خارج کردند و سپس ۳۴۱۱۱۳۳۸۵ توکن را به کیف‌ پول‌های مرده فرستادند و برای همیشه آن توکن‌ها را قفل کردند.

''در ۲۴ ساعت گذشته، طی ۱۲ تراکنش، در مجموع ۶۰۷۵۳۰۸۴۷ توکن شیبا اینو سوزانده شده است. از آدرس https://t.co/t0eRMnyZel دیدن کنید تا تعداد کل توکن‌های سوزانده شده، در عرضه و موارد دیگر را مشاهده کنید.''

— Shibburn (@shibburn) May 13, 2022

البته، هنگامی که این توکن‌ها را به ارز فیات دلار آمریکا برگردانیم، ۹۵۰۰۰۰۰۰۰ SHIB چندان هم رقم بالایی نیست و با قیمت فعلی این رمزارز در زمان نگارش این مطلب، تنها ۱۱۰۵۸ دلار ارزش دارد.

''در ۲۴ ساعت گذشته، طی ۲۵ تراکنش، مجموعا ۳۴۱۱۱۳۳۸۵ توکن شیبا اینو سوزانده شده است.''

— Shibburn (@shibburn) May 14, 2022

نهنگ‌ها ۱۱۰ میلیارد شیبا اینو را تصاحب کرده‌اند

در حالی که برخی از افراد تمام تلاش خود را می‌کنند تا توکن‌ها را از چرخه خارج کنند و امید دارند بدین ترتیب در نهایت شاهد افزایش چشمگیر قیمت باشند، نهنگ‌ها به خرید حجم‌های قابل توجه شیبا اینو ادامه می‌دهند و سپس با کوچک‌ترین افزایش قیمت به فروش می‌رسانند‌.

طبق گزارش WhaleStats، یک سرمایه گذار بزرگ اتریوم که کیف پولش را BlueWhale0073 نام گذاشته است معادل ۱۴۰۸۱۷۶ دلار شیبا اینو خریداری کرده است، یعنی، ۱۰۹۸۴۲۱۲۸۶۱۰ واحد از این میم‌کوین‌.

این نهنگ در حال حاضر اکثر توکن‌هایی که خریده بود را به فروش رسانده است. این میم کریپتوکارنسی کوچک‌ترین بخش پرتفوی او را تشکیل داده – ۰.۴۲ درصد، ۳۷۷۹۴ دلار – سایر توکن‌های این کیف پول، شامل DAI، HEX و ... می‌شوند.

منبع: U.Today

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه