در حال حاضر، ۴۵۵ میلیون وب‌سایت ساخته شده با‌ وردپرس می‌توانند دوج‌کوین را بپذیرند

blog

به گفته DogeDesigner، متخصص UX/UI و طراح گرافیک در فاندیشین دوج‌کوین، هم اکنون میلیون‌ها وب سایت ساخته شده با وردپرس می‌توانند دوج‌کوین را با استفاده از افزونه WooCommerce "Easy Dogecoin Gateway" بپذیرند، این افزونه توسط توسعه دهنده دوج‌کوین که با نام invitable360 شناخته می‌شود ساخته شده است.

''هم اکنون بیش از ۴۵۵ میلیون وب‌سایت می‌توانند دوج‌کوین را با استفاده از افزونه WooCommerce "Easy Dogecoin Gateway" بپذیرند.

این افزونه رایگان که توسط invitable360 توسعه داده شده، اکنون در دایرکتوری رسمی وردپرس برای دانلود در دسترس است.''

این افزونه به وب‌سایت‌های ساخته شده اجازه می‌دهد تا پرداخت‌های دوج‌کوین را به سادگی و با استفاده از آدرس‌های دوج‌کوین و بدون نیاز به پردازش‌گرهای پرداخت شخص ثالث، بانک‌ها و یا هزینه‌های اضافی، بپذیرند.  لازم به ذکر است که این افزونه از Google API برای تولید QR و Coingecko API استفاده می‌کند تا بتواند ارز فیات را به دوج‌کوین تبدیل کند.

این ممکن است برای دوج‌کوین خبر خوبی باشد چراکه تا سال ۲۰۲۱، بیش از ۴۵۵ میلیون وب‌سایت توسط ورد پرس ساخته شده‌اند و این رقم در حال رشد است.

پذیرش دوج‌کوین و موارد استفاده از آن

در ماه‌های اخیر، چندین بار در مورد موارد استفاده از دوج‌کوین بحث شده است. به گفته بنیاد دوج‌کوین، تنها هدف این بنیاد تبدیل دوج‌کوین به ارزجهانی برای پرداخت هزینه خدمات و کالا است.

همانطور که پیش‌تر نیز گزارش شده، دوج‌کوین برای خرید یک سهام کنترلی در تیم بسکتبال لیگ BIG3 Aliens استفاده شد. بیل لی، بنیانگذار کیف پول دوج‌کوین MyDoge، توکن‌های غیرمثلی (NFT) تیم Aliens را به طور انحصاری با دوج‌کوین خریداری کرد و بدین ترتیب در ازای آن یک سهام کنترای در تیم BIG3 ارائه داد. به عنوان بخشی از این معامله، نام تجاری MyDoge/Dogecoin بر روی پیراهن‌های تیم Aliens هک خواهد شد و در رویدادها و برنامه‌‌های big3 دیده خواهد شد.

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، اخیرا اعلام کرده که اگر کسب و کارهای بیش‌تری این توکن را بپذیرند، دوج‌کوین کاربردهای بیشتری خواهد داشت. این میلیاردر همچنین انعام دادن با دوج‌کوین را به عنوان یکی از موارد استفاده دوج‌کوین تحسین کرده و گفته که انعام دادن به تولیدکنندگان محتوا با استفاده از دوج‌کوین فکر خوبی است. علیرغم موارد احتمالی استفاده در بخش Web3، ماسک ادعا می‌کند که پل بین اتریوم و بیت‌کوین ضروری نیست. با این حال، شیبتوشی ناکاموتو، خالق دوج‌کوین، باور دارد که ساده‌ترین و بهترین کاربرد دوج‌کوین، استفاده از آن به عنوان انعام است.

دوج‌کوین در حال حاضر ۰.۱۲۷ دلار ارزش دارد و نسبت به ۲۴ ساعت گذشته اندکی افزایش داشته است. دوج‌کوین در روز پنجم ماه مه، مانند بقیه بازار ‌یک کاهش قیمت را تجربه کرده است. بر اساس داده‌های CoinMarketCap این توکن از نظر ارزش بازار، رتبه ۱۲ را در میان ارزهای دیجیتال به خود اختصاص داده است.

منبع: Cointelegraph

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه