سرمایه گذاری سناتور آمریکایی روی بیت کوین!

سناتور جمهوریخواه ایالت وایومینگ آمریکا، سینیتیا لومیس، طی هفته جاری با خرید مقادیر زیادی بیت کوین سرمایه گذاری خود را در این بازار گسترش داد. 

در پی اصلاح عمده قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال، وی در روز چهارشنبه در مصاحبه ای به فاکس نیوز گفت که من از خرید بیت کوین بسیار هیجان زده شده ام. وی در مورد کاهش قیمت بیت کوین گفت که من هنوز منتظرم تا قیمت بیت کوین بیشتر افت کند تا بتوانم مقادیر بیشتری از آن را بخرم!

وی افت قیمت بیت کوین را همانند افت قیمت برخی سهام در بازار بورس دانست و با مقایسه ای عنوان داشت که از نگهداری بیت کوین ضرر نخواهد نکرد. او معتقد است که کریپتو نیز همانند بازار بورس، گاهی به افت قیمت برای پیشرفت و صعود دوباره نیازمند بوده و این طبیعت بازار است. 

لومیس یکی از معروفترین حامیان بیت کوین در سنای آمریکا به شمار می رود. در اوایل سال جاری، وی با راه اندازی انجمن ملی نوآوری سعی کرد تا به سایر سناتورها قوانین دنیای رمز ارزها را آموزش دهد. وی در صدد این است تا تفکرات غلط در مورد بازار رمزارزها و شایعاتی که عنوان میکنند بیت کوین برای پولشویی و جرایم مالی استفاده می شود را رد کند. 

این سناتور در کنفرانس امسال بیت کوین 2021 میامی نیز شرکت کرده و در آنجا در مورد رمز ارزها و نوآوری های این حوزه نیز سخنرانی کرد. 

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه