شبکه چالش‌برانگیز ترا ۲.۰ راه‌اندازی شد!

blog

نسخه دوم شبکه تِرا، ساعت ۱۰:۳۰ صبح به وقت تهران و با اعلام تیم توسعه این ارز دیجیتال، فعالیت خود را به‌طور رسمی آغاز کرد. همان طور که توسعه‌دهندگان ترا پیش‌تر گفته بودند، از توکن‌های شبکه جدید برای جبران خسارت هولدرهای لونا و «UST» استفاده می‌شود و امروز صبح هم اولین مرحله از توزیع لوناهای جدید میان هولدرهای خسارت‌دیده برگزار شد.

سؤالی که اکنون ذهن هولدرهای لونا و UST را درگیر کرده، این است که هر شخص به‌طور دقیق باید چه تعداد توکن در جریان این ایردراپ دریافت کرده باشد و چگونه می‌توان توکن‌های دریافت‌شده را مشاهده کرد.

طبق گفته‌‌ تیم توسعه ترا، افرادی که قبل و بعد از سقوط لونا و UST ، هولدکننده و یا سهام‌گذار این دو توکن بوده‌اند، در ایردراپ امروز شرکت داده شده‌اند.

تاریخ تهیه اسنپ شات (Snapshot) برای هولدرهای قبل از سقوط، روز ۷ مه (۱۷ اردیبهشت) و برای هولدرهای بعد از سقوط، ۲۶ مه (۵ خرداد) است. اسنپ شات روشی برای جمع‌آوری اطلاعات در بلاک چین است که می‌توان با استفاده از آن آمار مربوط به موجودی آدرس‌های مختلف را در زمانی مشخص گردآوری کرد. بنابراین کسانی در این ایردراپ شرکت داده شده‌اند که در روزهای ۱۷ اردیبهشت و ۵ خرداد در کیف پول یا حساب صرافی خود از این دو توکن نگهداری می‌کردند.

طبق گفته‌های تیم ترا، گروه‌های نام‌برده‌شده ۳۰ درصد از سهم خود را همین امروز و در قالب یک ایردراپ دریافت کرد‌ه‌اند و ۷۰ درصد مابقی در طول دو سال آینده و هر ۶ ماه یک بار بین آنها توزیع خواهد شد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه