شروع معامله سه ETF ارز دیجیتال جدید استرالیا در هفته جاری

blog

استرالیاییها به زودی گزینههای بیشتری برای صندوقهای نقدی قابل معامله در مبادلات نقدی (ETF) خواهند داشت، پس از پایان دادن به وقفه پیش آمده، در این هفته، سرمایههای جدید به بازار ETF وارد شدند.

آخرین بهروز رسانی در اواخر روز دوشنبه منتشر شد و در آن Cboe استرالیا راند اخطارهای بازار را منتشر کرده بود در این بهروز رسانی آمده که انتظار میرود سه صندوقی که قبلا تاخیر خورده بودند، در ۱۲ می معاملات خود را شروع کنند. آنها یک ETF بیتکوین (BTC) از Cosmos Asset Management، و همینطور ETFهای نقطهای بیتکوین و اتر (ETH) از 21Shares هستند.

کوین تلگراف به منظور دریافت جزئیات بیشتر با آنها تماس گرفته، Cobe Australia و Cosmos هنوز پاسخ ندادهاند اما سخنگوی 212Shares این موضوع را تایید کرده و به این سایت خبری گفته:

"ما در تاریخ ۱۲ می، پنجشنبه، لیست کردن را شروع خواهیم کرد. مشکلات داوناستریم حل شدهاند.''

در روز ۲۶ آوریل، یک روز قبل از راه اندازی سه مورد از اولین ETFهای رمزنگاری، صرافی Cboe استرالیا فهرست کردن هر سه صندوق را به تعویق انداخت و دلیل آن امر ''چکهای استاندارد'' ذکر شده بود‌‌.

21Shares در آن زمان به کوین تلگراف گفت که یک ارائه دهنده خدمات داوناستریم به زمان بیشتری برای پشتیبانی از عرضه محصولات نیاز دارد، گمان میرود این ارائه دهنده خدمات یک کارگزار اصلی یا یک موسسه مالی بزرگ باشد.

تاریخ لیستینگ درست زمانی خواهد بود که یک رقیب جدید به مسابقه ETF قدم میگذارد. 3iQ، شرکت کانادایی با ETFهای بیتکوین و اتراسپات موجود در بورس اوراق بهادار تورنتو (TSX)، در تاریخ ۲۸ آوریل دو اطلاعیه پیشنهادی به بورس اوراق بهادار استرالیا (ASX) ارسال کرد.

این اطلاعیهها برنامههایی را به این شرکت پیشنهاد کردهاند تا واحدهایی از بیتکوین و ETFهای اتر خود را به صرافی Cboe استرالیا ارائه کند. با خرید واحدهایی از وجوه موجود در TSX، مشابه با ETF Cosmos که ETF بیت‌کوین با هدف کانادا را خریداری می‌کند، امکان قرار گرفتن در معرض دارایی‌های رمزنگاری شده را فراهم می‌کند.

هنوز مشخص نیست که چه زمانی وجوا از 3iQ فهرست می‌شوند، اما با اعلام لیستینگ صندوق‌های Cosmos و 21Shares در این هفته بعید یه نظر می‌رسد که 3iQ در رقابت اولین ETF ارز دیجیتال استرالیا برنده شود، به نظر می‌رسد جایزه برنده این رقابت بیش از یک میلیارد دلار باشد.

منبع: Cointelegraph

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه