شیبا اینو به نقطه عطف جدیدی دست پیدا کرده است

blog

تعداد فالورهای حساب رسمی توییتر میم‌کریپتوکارنسی شیبا اینو به ۳.۳ میلیون رسیده است. این یک نقطه عطف جدید برای شیبا اینو است. برای مقایسه، شایان ذکر است که رقیب شیبا اینو، دوج‌کوین، نیز در توییتر ۳.۳ میلیون فالوور دارد. اکانت شیبا اینو در ماه‌های اخیر رشد داشته و از ماه فوریه تا کنون نزدیک به ۶۰۰۰۰۰ فالور به آن اضافه شده است.

از ابتدای ماه مه، شیبا اینو هزاران هولدر جدید به دست آورده است. با استناد به داده‌هایی که Shibainuart منتشر کرده است، تعداد کل دارندگان SHIB به ۱۱۶۹۶۹۴ عدد افزایش یافته است.

در پایان ماه آوریل تعداد کل دارندگان به ۱۱۳۹۹۹۷ نفر رسیده بود. افزایش تعداد هولدرها می‌تواند نشان دهنده علاقه بلندمدت به یک دارایی باشد‌. در همین حال، برترین صرافی ارزهای دیجیتال در خاورمیانه، Rain، پس از ماه‌ها انتشار تیزر از لیستینگ خود، بالاخره تصمیم گرفت معاملات شیبا اینو را راه اندازی کند. StealthEx که یک پلت‌فرم معاملاتی غیرمالکیتی است اعلام کرده که از این پس از دوج‌ کیلر (LEASH) پشتیبانی می‌کند. این به کاربران امکان مبادله LEASH با هرکدام از ۴۰۰ دارایی رمزنگاری شده این صرافی را می‌دهد.

Coinbase, Binance, Kucoin, Huobi, Voyager, Crypto.com  و  Krakenاز جمله صرافی‌های متعددی هستند که قبلا شیبا اینو را به فهرست خود اضافه کرده‌اند. در ماه آوریل، SHIB توانست به اپلیکیشن رابین‌هود راه پیدا کند. این امر طرفداران شیبا اینو را به هیجان آورد.

طبق گزارش WhaleStats، در ساعات گذشته، نهنگ اتریوم ''BlueWhale0073'' که رتبه ۲۸۴م را به خود اختصاص داده، ۱۰۹۸۴۲۱۲۸۶۱۰ واحد توکن شیبا اینو به ارزش ۱۴۰۸۱۷۶ دلار خریداری کرده است.

ارزش شیبا اینو پس از رسیدن به ۰.۰۰۰۰۱۴ دلار در ۱۳ مه، اندکی کاهش یافته و هم اکنون با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۱ دلار معامله می‌شود.

پذیرش شیبا اینو در حال افزایش است

در حال حاضر شیبا اینو و سایر ارزهای دیجیتال توسط یک کمپانی کارگزاری محصول به نام Unfranchise، از طریق BitPay پذیرفته می‌شوند. همانطور که پیش‌تر نیز گزارش شده، شیبا اینو به عنوان یک روش پرداخت در فروشگاه جواهرات Continental Diamond که در سنت لوییس پارک واقع شده است پذیرفته می‌شود.

در اواخر سال ۲۰۲۱، BitPay رسما پشتیبانی از شیبا اینو را شروع کرد. بدین ترتیب صدها تاجر BitPay که شیبا اینو را می‌پذیرند می‌توانند از آن استفاده کنند. گوچی، یک خانه مد مشهور، اخیرا اعلام کرده که در فروشگاه‌های منتخب آمریکای شمالی، خرید با شیبا اینو و دیگر ارزهای دیجیتال ممکن خواهد بود.

منبع: U.Today

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه