طرفداران شیبا اینو در ۲۴ ساعت گذشته ۳۲۴.۷ میلیون توکن SHIB را از چرخه خارج کردند

blog

با استناد به توییت اخیر پلتفرم Shibburn@ که بر سوزاندن توکن شیبا اینو و ردیابی توکنهای سوزانده شده از Etherscan تمرکز دارد، طی ۲۴ ساعت گذشته، جامعه شیبا اینو ۳۲۴.۷ میلیون SHIB را به کیفپولهای مرده ارسال کرده است.

این آدرسها توکن را قفل میکنند، و دیگر فرصتی برای برداشت یا استفاده از آن توکن به هیچ روش دیگری وجود نخواهد داشت.

''در ۲۴ ساعت گذشته، مجموعا ۳۲۴۷۳۵۲۱۰ عدد توکن شیبا اینو، طی ۲۷ تراکنش سوزانده شده است. از آدرس https://t.co/t0eRMnyZel دیدن کنید تا از تعداد کل توکنهای شیبا اینو سوزانده شده، عرضه در گردش و جزئیات دیگر، با خبر شوید.''

— Shibburn (@shibburn) May 11, 2022

۳۲۴.۷ میلیوک شیبا اینو سوزانده شد

در توییت Shibburn آمده که مجموعا ۳۲۴۷۳۵۲۱۰ توکن شیبا اینو از چرخه خارج شده و در کیف پولهای مرده قفل شدهاند. بنابراین دومین میمکریپتوکارنسی بزرگ کمی کمیابتر شده است.

این حجم از توکن طی ۲۸ تراکنش سوزانده شد. بزرگترین این تراکنشها توسط خود Shibburn انجام شد، این کمپانی ۱۲۳۴۵۶۷۸۹ توکن SHIB را به یک کیفپول مرده ارسال کرد‌‌.

رقم به روزشده در وبسایت Shibburn نشان میدهد که میزان توکنهای استخراج شده از منبع در گردش به طور دائم در ۲۴ ساعت گذشته از منبع توکنهای در حال گردش، اکنون به ۳۵۰۶۵۰۷۳۰ رسیده است که نسبت به نرخ سوزاندن قبلی که ۷۰ میلیون بود افزایش ۳۳۸.۲۰ درصدی داشته است.

خرید ۱۹۱.۸ میلیارد شیبا اینو توسط یک نهنگ

پلتفرم داده کریپتو WhaleStats بار دیگر از خرید حجم قابل توجهی از توکن شیبا اینو توسط یکی از نهنگهای بزرگ اتریوم خبر میدهد. به گفته این پلتفرم داده، ساعاتی پیش، مالک یکی از کیف پولهای بزرگ اتریوم با نام BlueWhale0073، ۱۹۱۸۸۳۳۱۷۸۸۶ توکن شیبا اینو خریداری کرده است. این مقدار سکه ارزشی معادل ۳۰۹۸۹۱۵ دلار دارد. در تاریخ ۱۰ مه، همین نهنگ، که در جدول WhaleStats جایگاه ۲۱۰ را به خود اختصاص داده است حجم بزرگی از این سکه را خریداری کرده بود، تعداد این توکنها تقریبا دو برابر سکههایی بود که امروز خریداری شدند.

نهنگ بومبور هم همراه او ۶۰۶۰۶۰۰۲۹۳۸ توکن شیبا خریداری کرد و بدین ترتیب ارزش مجموع SHIBهای کیف پول خود را به ۲۰۷۸۱۰۶۸ دلار رساند.

در تاریخ ۹ مه، این نهنگ ۵۶۹۴۶۶۷۹۲۱۷ SHIB به اندوخته رمزارز خود افزود.

هنگام نگارش این مطلب، ارزش شیبا اینو پس از تحمل کاهش تقریبا ۱۰ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، و افت ۲۷.۳۹ درصدی طی هفته گذشته، به ۰.۰۰۰۰۱۵۱۶ دلار رسیده است.

منبع: U.Today

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه