مک دونالد به شوخی‌های مرتبط با بیت‌کوین در توییتر پیوست

blog

آن دسته از کارآفرینان و حامیان برجسته ارزهای دیجیتال که در بحبوحه سقوط مداوم بازار، در مورد انجام کارهای عجیب و غریب میم‌ در توییتر به اشتراک می‌گذاشتند، شروع به اشتراک گذاری میمهایی راجع به غول جهانی فستفود، مک دونالدز، کردهاند. در حال حاضر، این نام تجاری با سقوط موقت بازار بیتکوین (BTC) مرتبط شده است.

نمودار قیمت بیتکوین، از ۲۲ نوامبر که ارزش این توکن به بالاترین حد خود، یعنی ۶۹۰۰۰ دلار، رسیده بود تا کنون نزولی بوده است. در آخر، با رسیدن ارزش بیتکوین به زیر ۴۰۰۰۰ دلار، میلیونرها و سرمایه گذاران عرصه رمزارزها در توییتر، شروع به اشتراک گذاری میمهایی راجع به پیدا کردن شغل در رستورانهای فست فود کردند.

نایب بوکل، رئیس جمهور السالوادور، هم این شوخی را پذیرفته و برای پیوستن به این موج، عکس پروفایل توییتر جدیدی آپلود کرده است. عکس جدید، او را در یکی از سخنرانیهایش نشان میدهد که کلاه و تیشرت مارک مک دونالد به طرز ناشیانهای روی لباسهای اصلیاش فتوشاپ شده است.

در نهایت، مک دونالد هم به هزاران کاربری که با موقعیت پیش آمده شوخی میکردند پیوست. مک دونالد با دنبال کردن اعضای سرشناس عرصه رمزارزها مانند چارلز هاسکینسون، بنیان گذار کاردانو و آلتکوین دیلی، تحولات جاری در توییتر کریپتو را تصدیق کرد. این حساب با انتشار توییتی توجه بیشتری به خود جلب کرد:

''شماهایی که اکانت توییتر کریپتو دارین، حالتون چطوره؟''

__ McDonald's (@McDonalds) January 24, 2022

بایننس با انتشار یک میم به این سوال پاسخ داد. این میم، شخص گریانی را نشان میداد که یک ماسک خندان به چهره داشت. مک دونالد برای دلداری دادن به بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان نوشت: "از پسش برمیایم رفیق.''

با این حال به نظر میرسد بوکل برنامههای بزرگتری در سر دارد. او یک نظر سنجی در توییترش به اشتراک گذاشت که نوشته بود: ''به نظرتون از کارم توی مک دونالد استعفا بدم و یک برگر بیتکوین فروشی باز کنم؟'' تا زمان انتشار این مطلب، ۸۶.۴ درصد از فالورهای بوکل رای مثبت داده بودند.

با وجود شرایط نامشخص بازار، مایک مک گلون، استراتژیست کالای بلومبرگ، باور دارد که بیتکوین باز خواهد گشت چرا که سرمایه گذاران از آن به عنوان یک دارایی ذخیره دیجیتال یاد میکنند. همانطور که کوین تلگراف پیشتر گزارش داده است مک گلون میگوید:

''رمزارزها در صدر داراییهای سوداگرانه و مخاطرات قرار دارند. اگر داراییهای ریسک کاهش پیدا کنند، به مبارزه با تورم فدرال رزرو کمک خواهد شد و بیتکوین با تبدیل شدن به یک داراییذخیره جهانی ممکن است ذینفع اصلی در این سناریو باشد.''

این تحلیلگر انتظار دارد که ''سهگانه پایدار''  بیتکوین، اتر (ETH) و استیبلکوینهای تثبیت شده با دلار  در طول ۲۰۲۲ تسلط خود بر بازار را حفظ کنند.

منبع: کوین تلگراف

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه