نام Staples Center در لس آنجلس به Crypto.com Arena تغییر خواهد کرد

پس از توافق با مالک Staples Center، AEG، تصمیم گرفته شد که نام این مرکز به Crypto.com Arena تغییر کند.

Staples Center یک سالن چند منظوره است که تا به حال رویدادهای عمومی متعددی از جمله مسابقات بوکس، بسکتبال، هاکی و همینطور کنسرت در آن برگزار شده. این مکان همچنین میزبان تیمهای لس آنجلس کلیپرز و لس آنجلس لیکرزِ NBA، لس آنجلس کینگزِ NHL و لس آنجلس اسپارکسِ WNBA بوده است.

بر اساس اعلامیهای، Crypto.com، حق نامگذاری این سالن را برای ۲۰ سال و با پرداخت ۷۰۰ میلیون دلار خریداری کرده است. در سال ۱۹۹۹، Staples، به منظور خریداری حق نامگذاری برای ۱۰ سال، ۱۰۰ میلیون دلار پرداخت کرده بود.

AEG یک کمپانی چند ملیتی ورزشی و سرگرمی است که تسهیلات متعددی داشته و چندین امتیاز نامورزشی را نیز در اختیار دارد.

سالن ۲۰۰۰۰ نفری Staples Center که در سال ۱۹۹۹ ساخته شده، در روز کریسمس، هنگامی که لس آنجلس لیکرز در این سالن به مصاف بروکلین نتس میرود، برای اولین بار در تاریخ، نام و لوگوی جدیدی خواهد داشت.

وقتی از پیشرفتهای بعدی سخن به میان آمد، دن گلدشتاین، مدیر درآمد AEG گفت: ''فصل جدید هیجان انگیز خواهد بود.'' او ادامه داد: ''این شراکت، بین سریع الرشدترین پلتفرم ارزهای دیجیتال جهان و بزرگترین بیزینس ورزشی و سرگرمیهای لایو شکل گرفته است.'' این، یک شراکت عالی برای ساخت آیندهی ورزش و سرگرمیهای لایو خواهد بود.

لس آنجلس لیکرز و لس آنجلس کینگز که بازیهای دوستانه خود را در Staples Center انجام میدهند، به عنوان بخشی از قرارداد، به Crypto.com خواهند پیوست. بدین ترتیب، این کمپانی ''شریک رسمی پلتفرم ارزهای دیجیتال" دو فرنچایز ورزشی حرفهای خواهد بود.

Crypto.com یک کیف پول دیجیتال و پلتفرم ارز دیجیتال است که در سنگاپور مستقر بوده و در زمینه MCO Visa Card تخصص دارد، این کارت به کاربران پلتفرم اجازه میدهد پاداشهایی در قالب چندین رمزارز مختلف دریافت کنند. این اولین بار است که Crypto.com برای خرید حقوق نامگذاری در عرصه ورزش و سرگرمی هزینهای پرداخت میکند، اما این اولین بار نیست که این کمپانی به عرصه ورزش قدم میگذارد.

این بیزینس پیشتر، چندین بار از رویدادهای ورزشی حمایت کرده است؛ Crypto.com در اواخر ماه ژوئن یک قرارداد حمایت مالی ۱۰۰ میلیون دلاری با ''فرمول یک'' امضا کرد و در ماه جولای یک قرارداد حمایت مالی ۱۷۵ میلیون دلاری با The Ultimate Fighting Championship به امضا رساند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه