نظر فعالان بازار در مورد قیمت ADA در این ماه

blog

سرمایه‌گذاران و معامله‌گران بازار ارز دیجیتال به طور کلی دید مثبتی نسبت به توکن بومی شبکه کاردانو یعنی ADA دارند و معتقد هستند که قیمت آن تا انتهای ماه مارس در روند صعودی قرار خواهد داشت.

نزدیک به 1000 کاربر پلتفرم کوین مارکت کپ (Coinmarketcap) به تازگی قیمت کاردانو در این ماه را ارزیابی کرده و پیش‌بینی کردند که تا پایان ماه مارس، قیمت ADA در محدوده 0.3971 دلار معامله خواهد شد. به این معنی که قیمت کاردانو نسبت به قیمت جاری آن، نزدیک به 17 افزایش خواهد یافت. به نظر می‌آید که این کاربران به مرور زمان نسبت به آینده کاردانو دید صعودی بیشتری پیدا می‌کنند و بیشتر به آن امیدوار می‌شوند؛ زیرا از نظر آن‌ها قیمت ADA تا ماه ژولای 25 درصد افزایش پیدا خواهد کرد و به 0.42 دلار خواهد رسید. البته این را هم باید گوشه ذهنمان داشته باشیم که این پیش‌بینی‌ها تنها یک احتمال است و ممکن است کاردانو خلاف پیش‌بینی حرکت کند.

دلیل مثبت بودن آینده کاردانو از دید تحلیل‌گران در واقع پذیرش پیوسته کاردانو به‌عنوان پلتفرمی برای برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) و همچنین تمرکز تیم توسعه کاردانو روی تبدیل این شبکه به یک بلاک‌چین پایدار و مطمئن است. در همین راستا میزان سرمایه قفل شده (TVL) سیستم مالی غیرمتمرکز یا همان دیفای (DeFi) شبکه کاردانو اخیرا از 110 میلیون دلار عبور کرد، در حالی که این مقدار در ماه دسامبر برابر با 50 میلیون دلار بود. به علاوه اینکه شبکه کاردانو در ماه گذشته به یکی از دو شبکه برتر از لحاظ میزان توسعه تبدیل شد.

گزارش‌هایی هم نشان داده که کاربران صرافی بزرگ کوین بیس (Coinbase) رمزارز کاردانو را مدت طولانی‌تری نسبت به باقی ارزهای دیجیتال نگهداری می‌کنند. به طور دقیق‌تر، کاربران این صرافی به طور میانگین نزدیک به 195 روز ارزهای کاردانوی خود را در کیف پول خود ذخیره می‌کنند که این مدت بالاتر از مدت نگهداری ارزهای دیگر از جمله بیت‌کوین و اتریوم است؛ در نتیجه کاربران هولد کردن این رمزارز را به فروش آن ترجیح می‌دهند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه