واژه Gazua یعنی چی؟

در ادامه بررسی و نگاهی به اصطلاحات عجیب و غریب دنیای کریپتوکارنسی ها، میرسیم به کلمه Gazua

معنی این کلمات را در هیچ دیکشنری نمیتوان پیدا کرد. اکثر این اصطلاحات به طور ناگهانی وارد این دنیا شده و پس از استفاده معامله گران؛ ماندگار شده اند.

Gazua اینبار ریشه‌ای کره‌ای دارد. این کلمه برگردان کلمه کره‌ای یعنی gaja به معنی بیا برویم است! چیزی شبیه به Lets gooooo در زبان انگلیسی

بسیاری از اصطلاحات دنیای رمز ارزها، در سال 2017 و در بهار عجیب و غریب صعود رمز ارزها شکل گرفت. این کلمه پس از صعود بیت کوین و به دنبال آن بیشتر آلت کوین‌های بازار مطرح و در این دنیا ماندگار شد.

برخی افراد Gazua را هم معنی Lets go to the Moon هم میدانند. در واقع هر گاه رمزارزی شروع به رشد جذابی کرده و به صورت رالی وار یا بولران شروع به رشد بی وقفه می‌کند؛ دارندگان آن ارزدیجیتال با این کلمه فخر فروشی کرده و معتقدند که با رشد آن تا ماه می‌توانند بروند!

البته پس از اتفاقت عجیب سال 2018 و سقوط وحشتناک بازار رمز ارزها، کره‌ای ها به تمسخر این کلمه را برعکس توصیف کرده و می‌گفتند که بیاید برویم تا از رودخانه هان بپریم و خودکشی کنیم! در واقع با این مثل اشاره داشتند به افرادی که زندگی خود را پس از سقوط بازار رمزارزها ازدست داده بودند!

خب شما به چه ارزی امیدوار هستید تا با آن به ماه بروید؟

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه