ورود پالیگان به متاورس چه تاثیری روی قیمت آن خواهد گذاشت؟

blog

شبکه پالیگان (MATIC) بر خلاف اکثر بازار ارز دیجیتال در حال حاضر شرایط خوبی دارد. این شبکه به سمت متاورس در حال حرکت است، به طوری که تبدیل اولین شبکه بلاک‌چینی شده که فرودگاهی در متاورس راه‌اندازی می‌کند. این فرودگاه در واقع نسخه مجازی فرودگاه BLR به شمار می‌رود. اما این چرا اهمیت دارد؟

ساخت یک فرودگاه مجازی در متاورس باعث می‌شود تا مردم بیشتر با این موضوع آشنا شوند. همچنین شبکه پالیگان از این فرودگاه می‌تواند در موارد مختلفی از جمله تبلیغات استفاده کند.

پالیگان آماده پرواز است

ساخت نسخه مجازی یک فرودگاه، ایده جدیدی در این حوزه بود که توسط پالیگان به واقعیت پیوست. این رویداد باعث می‌شود فعالیت پالیگان و به طور کلی شبکه‌های بلاک‌چینی در حوزه متاورس افزایش پیدا کند. با اینکه اخیرا بازار ارز دیجیتال در شرایطی بدی قرار دارد، میزان رشد پذیرش پالیگان در چهار هفته گذشته افزایش داشته است.

اوایل ماه نوامبر تعداد آدرس‌های جدید ماه نوامبر کاهش پیدا کرده بود. اما بعد از آن، برخلاف بازار خرسی، این شبکه همچنان کاربران جدیدی را به خود جذب می‌کرد. آیا این اتفاق می‌تواند قیمت رمزارز متیک را افزایش دهد؟

به طور کلی تعداد آدرس‌های دریافتی در شبکه پالیگان بیشتر از تعداد آدرس‌های ارسالی بود، که این موضوع می‌تواند یک تاییدیه برای مومنتوم صعودی باشد. اما با این حال متیک هم جزوی از بازار ارز دیجیتال است و زمانی که تمام بازار سقوط کند، متیک هم از آن تاثیر می‌گیرد.

متیک در تاریخ 10 نوامبر یک افزایش 37 درصدی داشت، اما در روز آینده‌اش مقداری کاهش پیدا کرد. این رمزارز در حال حاضر در قیمت 0.94 دلار قرار دارد که نسبت به 24 ساعت گذشته افزایش تقریبا 4 درصدی را نشان می‌دهد. همچنین در نمودار روزانه متیک یک ریتست به میانگین متحرک 50 کندلی داشته و شاخص RSI به زیر 50 درصد رسیده که این موارد می‌تواند احتمال افزایشش قیمت در چند روز آینده را افزایش دهد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه