پذیرش ارز دیجیتال در ایالت مینه‌سوتا

blog

جدا از ریزش‌های چند ماه گذشته در بازار ارز دیجیتال، پذیرش بیت‌کوین همچنان در حال افزایش است. ویویان فنگ (Vivian Fang)، یکی از استادان دانشگاه مینه‌سوتا اخیرا بیان کرد که از ارز دیجیتال می‌توان در جاهای مختلف از جمله خریدهای روزمره مثل لباس و غذا استفاده کرد.

در کشور آمریکا، شرکت پی پال به بیش از 2 میلیون فروشگاه آنلاین این قابلیت را داد که مشتریان بتوانند از ارز دیجیتال برای پرداخت استفاده کنند. همچنین رئیس استراتژی شرکت OpenNode به نام جاشوا هلد (Joshua Held)، اضافه کرد که پرداخت‌های بزرگ‌تر مثل خانه، اهدا به خیریه و مسافرت با استفاده از ارز دیجیتال در حال افزایش است. شرکت OpenNode به کسب‌وکارهای دیگر کمک می‌کند تا قابلیت پرداخت‌ با استفاده از بیت‌کوین ارائه دهند.

کسب‌وکارها در حال گسترش ارز دیجیتال هستند

شرکت Coin Cloud که کارش تهیه ای‌تی‌ام ارز دیجیتال است، در ایالت مینه‌سوتا 150 کیوسک جدید نصب کرد. همچنین این شرکت دستگاه‌هایی هم در داکوتای شمالی و جنوبی هم نصب کرده است.

یک اپراتور خواروبارفروشی و پمپ‌بنزین که در 500 ناحیه در ویسکانسین، مینه‌سوتا، و آیووا شعبه دارد، اخیرا با شرکت کوین‌سورس (Coinsource) که فعالیت آن در زمینه ارائه ای‌تی‌ام بیت‌کوین است همکاری کرده است. به‌علاوه یک باشگاه بدن‌سازی در اوسیو (Osseo) قصد دارد قابلیت پرداخت حق عضویت باشگاه با استفاده از بیت‌کوین را ارائه دهد.

طبق گزارشی، نزدیک به 5.4 درصد شهروندان ایالات متحده حساب بانکی ندارند. فنگ بیان کرد ازآنجایی‌که کیف پول‌های ارز دیجیتال نیاز به ساخت حساب ندارند، این افرادی که حساب بانکی ندارند برای بازار ارز دیجیتال اهمیت زیادی دارد و می‌توانند باعث گسترش بیشتر بازار ارز دیجیتال شوند.

ایجاد مقررات در زمینه ارز دیجیتال

در حال حاضر تنظیم‌کنندگان فدرال در حال پیداکردن راهی برای قانون‌گذاری مناسب در این بخش هستند. اما به طور هم‌زمان، مسئولین ایالت مینه‌سوتا قدم‌هایی را برای محافظت از سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال برداشته‌اند. مقامات این ایالت در حال تلاش برای ایجاد یک لایحه کلی برای بازار ارز دیجیتال هستند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه