پیش‌بینی آینده قیمت شیبا اینو

blog

میم‌کوین شیبا اینو (SHIB) در چند ماه گذشته به طور کلی در روند نزولی بوده که در کنار قرمز بودن تمام بازار ارز دیجیتال این موضوع طبیعی است. با اینکه هنوز سیگنال صعودی مطمئنی در شیبا اینو مبنی بر صعودی شدن آن دیده نشده، اما انجمن شیبا اینو در پلتفرم کوین مارکت کپ (Coinmarketcap) معتقدند که قیمت این رمزارز محبوب تا پایان امسال افزایش خواهد داشت.

این انجمن طی یک رای‌گیری توسط 2924 نفر از اعضا، پیش‌بینی کرد که قیمت شیبا اینو در تاریخ 31 دسامبر 2022 به 0.000011 خواهد رسید. این قیمت بیانگر یک افزایش تقریبا 17.5 درصدی نسبت به قیمت جاری آن است.

یک نکته جالب دیگر این است که در کنار این رای‌گیری انجام شده، تعداد سرمایه‌گذاران بلندمدت این رمزارز هم افزایش داشته است که می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که سرمایه‌گذاران نسبت به آینده شیبا اینو امیدوار هستند. تعداد این سرمایه‌گذاران در تاریخ 11 نوامبر به 1,243,497 رسید که نسبت به سه ماه گذشته افزایش 3 درصدی را نشان می‌دهد.

تحلیل تکنیکال شیبا اینو

به طور کلی به دلیل اتفاقات اخیر مربوط به صرافی FTX از لحاظ تکنیکال در فاز خرسی قرار داریم و میانگین‌های متحرک خبر از فروش شدید می‌دهند. همچنین اسیلاتورها هم در فاز خنثی هستند.

شیبا اینو در حال حاضر در قیمت 0.000009443 دلار قرار دارد و نسبت به 24 ساعت گذشته 3.55 درصد و نسبت به هفت روز گذشته 23.75 درصد کاهش پیدا کرده است.

بعد از اینکه ایلان ماسک پلتفرم بزرگ توییتر را خریداری کرد، دو رمزارز از این خرید تاثیر گرفتند، دوج‌کوین و شیبا اینو؛ بنابراین با این اتفاق شیبا اینو افزایش قیمت را تجربه کرد. اما این افزایش همیشگی نبود و بعد از حادثه صرافی FTX نتوانست به افزایش خود ادامه دهد و ریزش پیدا کرد. اما انجمن شیبا اینو همچنان در حال توسعه این رمزارز هستند تا بتوانند کاربرد این رمزارز را افزایش بدهند.

شیبا اینو هنوز به عنوان یکی از محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود. به طوری که 20 درصد میزان ذخایر صرافی Crypto.com به شیبا اینو اختصاص داده شده است. به طور کلی چشم‌انداز این میم‌کوین هم بستگی به شرایط کلی بازار ارز دیجیتال دارد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه