پیش‌بینی قیمت دوج‌کوین (DOGE)

blog

منظره کلی بازار ارز دیجیتال چند هفته است که به رنگ قرمز درآمده، اما رمزارزهایی هم وجود دارند مثل دوج‌کوین (DOGE) که قیمتشان در حال رنج زدن است. بنا به این دلیل، تعدادی از تحلیل‌گران بازار ارز دیجیتال چشم‌اندازی نسبت به قیمت دوج‌کوین دارند که در ادامه به آن می‌پردازیم.

پلتفرم کوین ‌مارکت‌ کپ (Coinmarketcap) که یکی از منابع اصلی بازار ارز دیجیتال به‌ شمار می‌رود ابزاری دارد که کاربران و تحلیل‌گران با استفاده از آن دید خود را نسبت به آینده یک رمزارز بیان می‌کنند. این معامله‌گران در تاریخ 16 نوامبر بیان کردند که قیمت دوج‌کوین تا پایان سال 2022 به مقدار 0.09862 دلار خواهد رسید. این پیش‌بینی که نتیجه 840 رای متمایز است، این موضوع را به ما می‌گوید که دوج کوین برای رسیدن به این قیمت پیش‌بینی شده، نسبت به قیمت جاری آن، یعنی 0.0819 باید نزدیک به 20 درصد افزایش پیدا کند.

یکی از موضوعاتی که باعث می‌شود نسبت به آینده دوج‌کوین امیدوار باشیم این است که تعداد کل آدرس‌های این رمزارز در هفته گذشته افزایش پیدا کرده است؛ به‌طوری که تعداد آدرس‌ها در تاریخ 16 نوامبر به 4,456,345 واحد رسید.

تحلیل تکنیکال دوج کوین

از لحاظ تکنیکال به طور کلی میم کوین دوج کوین با مقدار 9 در فاز خنثی و رو به فروش قرار دارد. به‌علاوه اوسیلاتورها هم با شماره 8 در فاز خنثی قرار دارند و میانگین‌های متحرک در فاز فروش هستند.

ارز دیجیتال دوج کوین همراه با تمام بازار ارز دیجیتال در کل فعلا در روند نزولی قرار دارد به طوری که نسبت به یک ژانویه نزدیک به 64 درصد کاهش داشته است. قیمت جاری دوج کوین برابر با 0.0819 است که یک کاهش 2.33 درصدی نسبت به 24 ساعت گذشته و یک کاهش 5.94 درصدی نسبت به 7 روز گذشته را نشان می‌دهد.

کاربردهای دوج کوین

یکی دیگر از موضوعاتی که می‌تواند باعث صعودی شدن این میم کوین محبوب شود، افزایش کاربرد آن در موارد مختلف است. طرفداران این رمزارز هم معتقدند که در آینده کاربرد دوج کوین افزایش پیدا خواهد کرد.

خالق کاردانو اخیرا بیان کرد که دوج کوین می‌تواند به‌عنوان یک سایدچین (Side-chain) و توکن صحت و بازاریابی استفاده شود و مشکلات موجود در رسانه‌های اجتماعی را برطرف کند؛ مشکلاتی از جمله تایید حساب کاربری و استفاده در ساخت توکن‌های غیرمثلی (NFT).

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه