چرا به ارزیف اعتماد کنیم؟

blog

شاید اعتماد کردن به یک صرافی ارزهای دیجیتال آن هم در شرایط کنونی که وضعیت اینترنت چندان پایدار نیست، کمی سخت باشد! ولی ما به شما با اطمینان می‌گوییم که فعالیت در ارزیف، کم‌ترین ریسک را دارد و می‌توانید با خیالی آسوده در آن به معامله پرداخته و حتی رمزارزهای خودتان را نگاه داری کنید، ولی چرا؟

کسب مجوز دانش بنیان

ارزیف یکی از شرکت‌های دانش بنیان در کشور محسوب می‌شود که نشان از بنیه قوی فنی و داشتن تاییدیه از نهادهای مرتبط با این امر دارد!

سابقه سه ساله فعالیت

نزدیک به سه سال از فعالیت ارزیف در بازار ارزهای دیجیتال می‌گذرد و همین امر گواهی بر استمرار فعالیت ماست!

نگهداری آفلاین دارایی‌ها

اکثر رمز ارزهای کاربران در ارزیف، به‌صورت آفلاین و در کیف پول‌های سخت‌افزاری نگاه داری می‌شود، به همین خاطر امکان دسترسی هیچ فرد یا سازمانی به آن‌ها وجود ندارد.

ثبت شرکتی

ارزیف به‌صورت رسمی و با ثبت یک شرکت حقوقی فعالیت می‌کند. همین امر باعث می‌شود تا فعالیت‌های آن در چارچوب قانونی کشور، پذیرفته شده باشد.

برداشت‌های منظم ریالی و کوینی

تا به حال حتی یک کاربر ارزیف هم در برداشت‌های ریالی یا رمز ارزی خود به مشکل نخورده و تمام دارایی افراد، در هر زمانی که اراده کنند، به کیف پول آن‌ها واریز می‌شود.

تیمی قدرتمند

شاید پر بیراه نباشد که بگوییم که ارزیف دارای یکی از بهترین تیم‌ها در بخش فنی، پشتیبانی و مارکتینگ است! قاعدتا یک تیم قوی، سازنده مجموعه‌ای قوی است!

عضویت در انجمن بلاک چین کشور

ارزیف یکی از اعضای رسمی انجمن بلاک چین ایران است که به نوعی قدیمی‌ترین انجمن رسمی برای فعالیت در حوزه ارزهای دیجیتال در کشور به حساب می‌آید.

توسعه دایمی

ارزیف به‌صورت پیوسته، در حال توسعه دادن بخش‌های کاری خودش است که نشان از داشتن پلن برای مدت زمانی طولانی دارد، یک بخش بزرگ، جدید و خاص هم به‌زودی در ارزیف رونمایی می‌شود که صحه‌ای بر همین امر است.

ما به شما اعتماد داریم، پس شما هم به ارزیف اعتماد داشته باشید!

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه