کارکرد کاردانو در کریپتو کارنسی

کارکرد کاردانو در کریپتو کارنسی

کریپتو کارنسی و یا بازار رمز ارز ها به بکه ای گفته می شود که در آن بسیاری از ارز های دیجیتالی وجود دارند و شما می توانید با استفاده از این رمز ارز ها سرمایه های خود را چند برابر کنید و یا اینکه با استفاده از از آن ها سرمایه گذاری خوبی روی ارز های آینده داشته باشید. در آینده ای نه چندان دور رمز ارز ها جای خود را به پول های کاغذی می دهند و این امر این امکان را به افراد می دهد تا بتوانند به راحتی در هر کجای دنیا که قرار دارند تراکنش های خود را انجام دهند. با استفاده از این رمز ارز ها دیگر واسطه ها از میان برداشته خواهند شد و جای خود را به شبکه هایی مانند بلاک چین می دهند که همواره کارمزد ثابتی خواهند داشت و متعلق به هیچ شخص یا نهادی نمی باشند و بنابراین می توان روی دادگری و داوری آن ها و یا واسطه گری آن ها بیشتر حساب کرد. کارکرد کاردانو در کریپتو کارنسی هم به همین مموال می باشد و با استفاده از ویژگی هایی که دارد این امکان را به شبکه ها بلاک چین می دهد تا بتوانند عملکرد بهتری داشته باشند. 

نحوه کار کرد کاردانو 

کاردانو با استفاده از علم برنامه نویسی کار میکند و همه ما میدانیم که این علم باعث می شود تا کارکرد رمز ارز ها پیچیده شود و کسی نتواند از آن ها سو استفاده کند. کاردانو و تیم تشکیل دهنده آن هم از این قائله مستثنا نیستند و شما می توانید به راحتی ببینید که کاردانو برای بهتر کردن عملکرد بلاک چین به وجود آمده است. بیشتر رمز ارز هایی که تا به حال به وجود آمده اند با استفاده از شبکه بلاک چین کار میکنند و این امر می تواند این شبکه را بسیار کلیشه ای کند. یعنی همه رمز ارز ها به یک صورت کار میکنند. کارکرد کاردانو در کریپتو کارنسی این است که این کلیشه ای بودن را برمی دارد و یک نوآوری را به کاربران ارائه می دهد. 

نحوه کارکرد کاردانو
زمانی که میخواهید از بلاک چین استفاده کنید این پرسش برایتان به وجود می آید که چگونه این کار را انجام دهم یا آیا امنیت این شبکه بالا است یا خیر؟ در واقع باید بگویم هر چقدر که یک شبکه بلاکچین پیشرفته باشد در لحظه بعد یک شبکه معمولی به حساب می آید چرا که تکنولوژی با سرعت زیادی درحال به روز رسانی می باشد. 
کارکرد کاردانو در کریپتو کارنسی این اختیار را به افراد می دهد تا بتوانند هم این که بلاک چین مختص به خود یعنی بلاک چین اختصاصی داشته باشند و هم این که آن را همواره به روز رسانی کنن و آپدیت های این شبکه را انجام دهند.

استفاده از کاردانو در کریپتو کارنسی

کاردانو برای استفاده نیاز به اعمال کار خاصی ندارد و می توان در شبکه بلاک چین آن به راحتی از آن استفاده کرد. البته این نکته را باید بگویم که این رمز ارز چندین بلاک چین را با هم ادغام کرده است و یک شبکه بلاک چین جدید برای خود به وجود آورده است که می توان در آن به انجام تراکنش و ایجاد قرارداد های هوشمند و یا ساخت اپلیکیشن های غیر متمرکز اشاره کرد. 

استفاده از کاردانو در کریپتو کارنسی
کارکرد کاردانو در کریپتو کارنسی این امکان را به افراد می دهد تا بتوانند در سریع ترین زمان ممکن تراکنش های خود را انجام دهند و به عنوان مثال این میزان سرعت در مقایسه با اتریوم بسیار کمتر می باشد. در اتریوم انجام تراکنش ها چیزی حدود به 20 تراکنش در ثانیه است اما شما می توانید در کاردانو حدود 4 هزار تراکنش در ثانیه را انجام دهید و می بینید که این تعداد چقدر بیشتر شده است و کارمزد کمتری هم پرداخت خواهید کرد.

هدف کاردانو در کریپتو کارنسی چیست؟

هدف رمز ارز ها و توکن ها این است که بتوانند یک شبکه نقل و انتقال امن را به کاربران اهدا کنند به صورتی که نتوان روی آن کنترل یا تسلتی داشت. اگر کسی بتواند روی این شبکه کنترل داشته باشد می تواند به راحتی کارمزد ها را بالا و پایین ببرد و همین امر موجب می شود تا افراد برای نقتل و انتقال دچار مشکل شوند و واسطه ها در این بین سود بسیار زیادی خواهند برد چرا که نقل و انتقال پول یک نیاز برای انسان ها است. 

هدف کاردانو در کارنسی چیست؟
اما از طرفی دیگر اگر هیچ کنترلی روی این شبکه وجود نداشته باشد میزان جرم و جنایات بالا می رود و دولت ها نمی توانند به راحتی حساب های مجرمین را پیگیری و آنها را دستگیر کنند. کار کردکاردانو در کریپتو کارنسی هم به همین منظور در حال توسعه می باشد که بتواند علاوه بر سرعت بالا و کارمزد کم میتواند کنترل بر حساب های افراد را به میزان قابل توجهی امن کنند و اگر تخلفی صورت گرفت بتوان آن را پیگیری کرد.

سخن آخر

در آخر باید بگویم که کارکرد کاردانو در کریپتو کارنسی بسیار پیچیده می باشد و هنوز در دست توسعه است یعنی این احتمال وجود دارد که تا سال 2025 این شبکه توسعه پیدا کند و به گونه ای خواهد بود که بتوان همواره آن را به روز رسانی کرد. این یک مزیت برای شبکه کاردانو به حساب می آید و می تواند دوام بیشتری نسبت به سایر ارز های دیجیتال داشته باشد. 
کارکرد کاردانو در کریپتو کارنسی برای بهبود شبکه بلاک چین است و می تواند این شبکه را به گونه ای گسترش دهد تا میلیون ها کار بر بتوانند همزمان از آن استفاده کنند بدون اینکه مشکلی در شبکه به وجود بی آید.

سوالات متداول کارکرد کاردانو در کریپتو کارنسی

1.    کاردانو چیست؟
کاردانو یکی از ارز های دیجیتالی به حساب می آید که در واقع یک شبکه در کریپتو کارنسی با توکنی به نام ada است.
2.    کاردانو چه مزیتی دارد؟
کاردانو مانند شبکه اتریوم عمل میکند با این تفاوت که دارای سرعت بیشتر و کارمزد کمتر است.
3.    کاردانو چه هدفی دارد؟
این ارز دیجیتالی برای بهبود شبکه بلاک چین تلاش می کند و قصد دارد تا در آینده قابلیت های بیشتری را به بلاک چین اضافه کند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه