کمپانی Three Arrows، بیش از 156 هزار عدد اتر خریداری کرده است

blog

صندوق تامینی کریپتو کمپانی Three Arrows Capital (3AC) از زمانی که ژو سو، مدیرعامل کمپانی، در توییتر از این رمزارز انتقاد کرده بود تا امروز، بیش از نیم میلیون دلار اتر ( ETH) خریداری کردهاست. آیا این خریدها به معنی آن است که وی نظرش را تغییر داده یا فقط میخواهد از افت قیمت در بازار سود ببرد؟

ژو، پیشتر، در اواخر ماه نوامبر، در توییتر خود در مورد آنکه چرا ''علیرغم حمایتهای گذشتهاش از اتریوم، آن را کنار گذاشته است'' توضیح داد. این رشته توییت در پاسخ به توییت کین وارویک، بنیانگذار Synthetix، منتشر شده بود. او در این توییت افرادی که در بالاترین قیمت سکههای خود را فروخته بودند هدف قرار داده بود. طی این طوفان توییتری که بین ۲۰ تا ۲۲ نوامبر رخ داد، ژو ادعا کرد که عرصه اتریوم ''به شدت از معضل بنیانگذاران رنج میبرد.'' وی در ادامه گفت که ''در حال حاضر، همه آنقدر ثروتمند شدهاند که فراموش کردهاند در ابتدا قصد انجام چه کاری را داشتند.''

با این حال، پس از جلب توجه گسترده، از حرف خود کمی بازگشت و گفت که قصد دارد موضع اصلی خود را کمی ''نرمتر'' بیان کند و گفت: "من اتریوم و هرآنچه نشان میدهد را دوست دارم.''

طی ۱۷ روز یا بیشتر، از زمان انتشار این توییتها، تقریبا ۱۵۶۴۰۰ عدد اتریوم که ارزشی معادل ۶۷۶.۳۷ میلیون دلار دارند به کیف پولی که شرکت آنالیز بلاکچین نانسن به 3AC مرتبط کرده منتقل شدهاست.

تقریبا تمامی وجوه در طی این مدت، از طریق بایننس، صرافی FTX و یا کوینبیس به کیفپول شرکت انتقال یافتهاند.

ژو در اوایل روز گذشته در پاسخ به توییتی از بلاگر چینی، وو بلاکچین، نوشت: "لایه اول اتریوم کماکان برای تازه واردان قابل استفاده نیست'' و تراکنشها را تایید کرد.

این کیف پول نشان میدهد که 3AC اکثر خریدهای خود را طی سقوط قیمت آخر هفته انجام دادهاست.

هنگامی که جریان توییتهای ضد اتریوم به راه افتاد بسیاری از کاربران توییتر معتقد بودند که او در تلاش است تا پروژه رقیب Avalanche (AVAX) که 3AC روی آن سرمایه گذاری کرده است را ترغیب کند.

او در پاسخ به کاربری که پرسیده بود آیا این خریدهای ETH بدان معنی است که او از داراییهای AVAX خود برای خرید اتریوم استفاده کرده است یا نه، گفت که ''هرگز AVAX را نفروخته است و این ETHها را به سادگی از کسی که آنقدر از نظر مالی بیسواد بوده که اتریومهایش را بفروشد خریداری کرده است.''

در اوایل ماه نوامبر، Three Arrows Capital، به عنوان یک سرمایه گذار در Blizzard، صندوقی برای اتقا و توسعه AVAX، اعلام شد. پس از توییتهای اولیه ژو، AVAX، دوجکوین را از جایگاه خود به عنوان دهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار حذف کرد و ژو ساعاتی قبل از بازگشت از حرف خود، نموداری از رشد AVAX، با عنوان ''۱۰ برتر'' در توییترش منتشر کرد.

در ساعت ۲۳:۳۴ UTC، روز سه شنبه، ۹۳۷۹۱.۸۹۴ عدد اتریوم از کیف پول 3AC، به آدرسی که به نظر میرسد متعلق به یک تریدر بزرگ باشد منتقل کرده است. مبالغ کوچکتری نیز به آدرسهای دیگر منتقل شدهاند، از جمله ۵۰۰ اتریوم که به یک کیف پول که بر روی NFT سرمایه گذاری میکند منتقل شدهاند‌‌.

منبع: کوین تلگراف

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه