گلاسنود معتقد است که رکود کنونی بازار، پیش درآمد یک طوفان است!

با این که بیت کوین به عنوان اصلی ترین رمز ارز بازار کریپتو در حال حاضر اوضاع خوبی را سپری نمیکند، اما در روزهای اخیر و با کاهش نوسانات قیمتی بازار و البته بیت کوین؛ به نظر می رسد که با بررسی معیارها به زودی شاهد روند صعودی بازار باشیم.

در تازه ترین گزارش هفتگی گلاسنود، چارت بیت کوین علیرغم نوسان در یک بازه محدود؛ ولی نشان از یک روند صعودی مطمئن و گسترده دارد. معمولا فعالیت های آرام و نوسان های کم و بی سر و صدای بیت کوین؛ گاها نشان دهنده یک رشد طوفانی است. هفته پیش قیمت بیت کوین در سقف 35 هزار دلار و کف 32 هزار دلار معامله شد.

گلاسنود معتقد است یکی از دلایل نوسان و کاهش قیمت بیت کوین؛ کاهش هش ریت بیت کوین پس از ممنوع شدن فعالیت آنها در برخی استانهای کشور چین است. بنابر این با بازگشت قدرت و سرعت پردازش شبکه بهتر می توان در مورد روند بازار صحبت نمود.

لازم به ذکر است که هش ریت بیت کوین پس از کاهش 55 درصدی؛ شروع به بازگشت کرده و توانسته نزدیک به 40 درصد آنرا بازپس گیرد. این یعنی ماینرها با موفقیت تغییر مکان داده و مجدد دستگاه های خود را برای استخرج فعال کرده اند. این موضوع باعث کاهش فشار فروش از سوی ماینرها بوده و آنها را به سوددهی مجدد امیدوار سازد.

یکی دیگر از نشانه های بازگشت بازار، خروج بیت کوین ها از صرافی است. در چند ماه گذشته، ورود بیت کوین های مختلف به صرافی ها برای فروش نشان از تصمیم تریدرها برای فروش این رمز ارز بود؛ اما با وجود نشانه هایی برای بازگشت بازار، این روند معکوس شده و حال تریدرها و البته ماینرها بیت کوینهایشان را از صرافی ها خارج کرده اند.

گلاسنود گزارش می دهد که در دو هفته گذشته؛ به طور روزانه حدود 2000 بیت کوین از صرافی ها خارج شده است که نشان از اوضاع بهبود یافته بازار است.

نظر شما چیست!؟ آیا به زودی بازار یک بولران مجدد را تجربه خواهد کرد؟!

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه