یک مدیرمالی در لندن با خرید 600 میلیون دلار بیت کوین؛ 1 میلیارد دلار سود کرد!

همیش بایلی مدیر سرمایه گذاری یک شرکت مستقر در لندن، در گفتگو با خبرگزاری تایمز فاش کرد که حساب بیت کوین خود را پس از سودی نزدیک به 1 میلیارد دلار در ماه آوریل بسته است.

او در این مورد گفت:

هنگامی که قیمت بیت کوین دو برابر شد، در ماه سامبر و اوایل ماه ژانویه، توانستیم سود خوبی برای مشتریان خود کسب کنیم. به طور دقیق و فعالی موقعیت پیش رو را مدیریت کردیم و تا زمان آخرین فروش خود در آوریل، سود ما کمی بیشتر از 1.1 میلیارد دلار بود!

وی معتقد است که یکی از مدیران این شرکت، اولین بار بیت کوین را برای سرمایه گذاری کوتاه مدت شرکت خریداری کرده است. در زمان سرمایه گذاری، قیمت بیت کوین چیزی حدود 15 هزار دلار بود و این ارز دیجیتال در حال تلاش بود تا به سقف قیمتی خود یعنی 20 هزار دلار برسد.

مدیر سرمایه گذاری این شرکت علت درجا زدن قیمت بیت کوین را، برخی اتفاقات و پرداخت محرک های اقتصادی در آمریکا می داند. همچنین وی گفت که این شرکت منابع بیت کوین خود را تا حد زیادی فروخته است!

وی می گوید که موسسات مالی بزرگ مثل Ruffer و Goldman sachs به خرید بیت کوین ادامه خواهند داد و بیت کوین هیچ وقت از قلم نخواهد افتاد! داده های مستند و معتبر حاکی از آن است که هم اکنون 36 شرکت تجاری بیت کوین را در ترازنامه خود دارند.

در حال حاضر، تنها 66 یا 16 درصد از شرکت های تجاری عمومی که در بیت کوین سرمایه گذاری کرده اند در وضعیت خوبی قرار دارند. سه دارنده برتر یعنی تسلا، میکرو استراتژی و Square با ارزش 5.2 میلیارد بیت کوین بین این شرکت ها حضور دارند

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه