یک نهنگ شیبا اینو به تازگی و در بحبوحه رالی ۲۰٪، ۵۸.۹ میلیارد SHIB خریداری کرده است

blog

با ظهور علائم بهبود بازار ارزهای دیجیتال، آلتکوینهای کوچکتر سعی دارند پرایس اکشن مطلوبتری فراهم کرده و توجه سرمایه گذاران بیشتری را به خود جلب کنند. این در حالی است که شیبا اینو، بار دیگر سهم توجه خود را از طرف نهنگهای شبکه اتریوم دریافت کرده است. اخیرا یک نهنگ، حدودا ۶۰ میلیارد توکن SHIB خریداری کرده است.

همانطور که دادههای Trading View نشان میدهند، شیبا اینو طی سه روز اخیر، ۲۰ درصد افزایش قیمت پیدا کرده؛ این افزایش قیمت به دنبال شایعهای مبنی بر لیست شدن این توکن در کارگزاری رابینهود و قرارگیری آن در سطح فوق اشباع فروش رخ داد. این افزایش قیمت در حالی رخ داد که به خاطر عملکرد منفی نمودار قیمت، و پس از کاهش ارزش شییا اینو به زیر ۰.۰۰۰۰۳ دلار، این توکن تقریبا به طور کامل حمایت نهنگها را از دست داده بود.

''نهنگ اتریوم، ''Light''، به تازگی ۵۸۹۰۰۰۰۰۰۰۰ عدد شیبا اینو خریداری کرده است (۱۹۰۶۵۹۲ دلار آمریکا)

رتبه سوم در WhaleStats''

__ WhaleStats, January 13, 2022

علاوه بر این، همانطور که ترکیب دارندگان نشان میدهد، خرید شیبا اینو، از طرف معاملهگران حقیقی و کوچکتر به طور چشمگیری کاهش پیدا کرده است.

با کاهش خرید از طرف هر دو گروه حمایتگر، شیبا اینو وارد یک دوره اصلاحی عمیق شده بود و ۳۰ درصد از ارزش خود را از دست داده بود. این توکن پیشتر، نسبت به بالاترین قیمت خود، یک کاهش ۴۰ درصدی را نیز تجربه کرده بود.

اولین نشانههای بازیابی SHIB

یکی از اولین نشانههای بازگشت شیبا اینو به بازار، جهش ۱۵ درصدی قیمت آن در روز گذشته بود. این افزایش قیمت، به بهبودی عمومی بازار آلتکوینها دامن زد که به طرز مشابهای در ناحیه فوق اشباع فروش قرار داشتند.

U.Today، پیشتر ظهور یک سیگنال نادر آنچین را پوشش داده بود. این سیگنال توسط متریکی که قبلا ''پنج بازار که معکوس خواهند شد'' را پیشبینی کرده بود ارائه شده بود. بر اساس شرایط فنی بازار، کارشناسان متعددی اظهار دارند که صنعت کریپتو به زودی یک بهبودی کوتاه مدت را تجربه خواهد کرد.

در هنگام نگارش این مطلب، ارزش شیبا اینو پس از تجربه یک افزایش ۲۰ درصدی طی سه روز گذشته، با قیمت ۰.۰۰۰۰۳۲ دلار معامله میشود. رشد روزانه این توکن کماکان ۱.۹ درصد است.

منبع: U.Today

دیدگاه خود را ثبت کنید

اولین دیدگاه را وارد کنید!

ثبت دیدگاه