بیبی کیک

Baby Cake

0 $ 0%

0 تومان

بیبی کیک یا Baby Cake توکنی با حجم بازار مناسبی است که این روزها شرایط نسبتا خوبی دارد. از مهمترین ویژگی‌های این توکن به نقل از سایت رسمی آن‌ها، نگهداری و پاداشی است که به هودلرها تعلق می‌گیرد. آن‌ها می‌گویند که بیبی کیک بخرید و نگهداری کنید، بدون هیچ دردسری توکن‌های اضافه‌ای را در کیف پول خود دریافت کنید.

این توکن که بر روی شبکه Binance Smart Chain فعال بوده و یکی از مهمترین ویژگی‌هایش همانطور که گفته شد، پاداش‌هایی است که به صورت توکن CAKE به هولدرها تعلق می‌گیرد. البته پیش از این برخی توکن‌های دیگر همچون بیبی دوج و سیف‌مون نیز از این روش استفاده کرده بودند.

با این روش، خریداران این توکن به جای نوسان گیری و معامله، به دنبال نگهداری و هولد این توکن خواهند بود و با این عمل سود نیز می‌کنند. تیم توسعه دهندگان بیبی کیک، بر اساس الگو و روش مشخصی، به هولدرها توکن توزیع می‌کند.

 

خرید بیبی کیک

مراحل خرید خرید بیبی کیک در ارزیف:

  • ایجاد حساب کاربری
  • تکمیل فرآیند احراز اهویت
  • شارژ کیف پول ریالی
  • تایید درخواست ها فروش یا ثبت یک درخواست خرید

بیبی کیک چگونه توزیع می‌شود؟

طبق الگوریتم مشخص شده از سوی توسعه دهندگان این توکن، پس از هر معامله، 15 درصد از آن را با درصدهایی که در زیر می‌آید، تقسیم می‌کند.

از این 15 درصد، 7 درصد توکن‌ها بین کلیه هولدرها و دارندگان بیبی کیک توزیع می‌شود.

3 درصد از این توکن‌ها به استخر نقدینگی اضافه می‌شود.

5 درصد باقی مانده از 15 درصد اولیه نیز به بحث بازاریابی برای این توکن تعلق می‌گیرد.

شما برای دریافت بیبی کیک اضافی، نیاز به ارسال درخواست یا عملکرد خاصی ندارید و این امر به طور خودکار برای شما اضافه می‌شود. طبق گفته توسعه دهندگان به طور اتوماتیک هر 60 دقیقه یک بار توکن‌های جدید بین هولدرها تقسیم شده و به کیف پول آنها افزوده می‌شود (البته بایستی توکن‌های خود را از صرافی بیرون آورده و در کیف پول‌هایی چون تراست ولت یا سیف پل نگاه داری کنید).

قیمت این توکن تازه وارد دارای نوسانات زیادی است. حجم معاملات بیبی کیک هم اکنون روزانه چندین میلیون دلار بوده و بالاترین قیمت ثبت شده برای بیبی کیک رقم 0.001 دلار است. تعداد کل واحدهای بی بی کیک 100 میلیارد واحد است و فعال‌ترین صرافی خارجی در زمینه خرید و فروش این توکن، صرافی ZT است.

نام ارز بیبی کیک | Baby Cake
رتبه جهانی
نماد اختصاصی
قیمت جهانی
قیمت به تومان
ارزش کل بازار
حجم معاملات روزانه
تغییرات یک ساعته
تغییرات یک روزه
تغییرات هفت روزه
عرضه کل
سکه در گردش
تاریخ عرضه اولیه

بهترین درخواست‌های فروشندگان بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن بیبی کیک را بخرید!

بهترین درخواست‌های خریداران بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن بیبی کیک را بفروشید!

سفارش سریع

اکنون مبادله کنید