بیبی شیبا اینو

BabyShiba Inu

0 $ 0%

0 تومان

اصول کلی توکن‌هایی که با نام‌های مشابه بزرگان دنیای رمزارزها پا به بازار می‌گذارند، معمولا شبیه به هم است اما بگذارید تا برای اینکه بیبی شیبا اینو را بهتر بشناسیم، سری به سایت رسمی این توکن زده و ویژگی‌ها و شرایط آن را مطالعه کنیم.

در این وبسایت روی موضوع پاداش برای دارندگان و صاحبان این توکن، بسیار پافشاری شده است. تیم توسعه بیبی شیبا اینو می‌گوید که دارندگان این توکن پس از خرید بیبی شیبا اینو؛ پاداش‌های فراوانی دریافت می‌کنند. تیم توسعه دهنده این توکن خود را متعهد به شفافیت حداکثری می‌داند.

بیبی شیبا اینو دارای یک برنامه جدید و منحصر به فرد و بسیار نوآورانه در اعطای پاداش به صاحبان خود است. عرضه NFTها از مهمترین برنامه‌های توکن بیبی شیبا اینو است که قرار است به زودی در آینده‌ای نزدیک عملی شود. قرار است تمام سود حاصل از فروش NFTها و کالاهای با برند و نام توکن بیبی شیبا اینو به حساب خیریه‌ای به همین نام یعنی خیریه Shiba Rescue واریز گردد.

تیم توسعه این توکن معتقد است که بیبی شیبا اینو توکنی با پروژه‌های روشن، طولانی مدت و هدفمند است که در طی جدول زمانی کاملا مشخص، این روند را ادامه می‌دهد. جوایز برای هولدرهای واقعی، NFTها، لیست شدن در صرافی‌های معتبر بین المللی و بسیار طرح و برنامه‌های دیگر در نقشه راه بیبی توکن وجود دارد.

خرید بیبی شیبا اینو

مراحل خرید خرید بیبی شیبا اینو در ارزیف:

  • ایجاد حساب کاربری
  • تکمیل فرآیند احراز اهویت
  • شارژ کیف پول ریالی
  • تایید درخواست ها فروش یا ثبت یک درخواست خرید

نگاهی به توکنومیک و شرایط این توکن

تعداد کل واحدهای بیبی شیبا اینو همانند رقبای بانمک خود کمی زیاد است. بیبی شیبا اینو با 1.000.000.000.000.000 واحد به بازار رمز ارزها عرضه شده است. اما تیم توسعه این توکن در بدو ورود بیش از نیمی از این توکن‌ها، یعنی 53.9 درصد از آن را سوزانده‌اند. یعنی چیزی در حدود 539.4 تریلیون از واحدهای بیبی شیبا اینو از همان ابتدا نابود شده است.

کارمزد بیبی شیبا اینو

این توکن همانند دوستان و رفقایش، برای حمایت و البته تشویق صاحبانش به هولد کردن این توکن، 11 درصد مالیات بیشتر از فروشندگان اخد می‌کند.
6 درصد از این مالیات به استخر نقدینگی رفته و در همانجا بلاک می‌شود.
2 درصد از این مالیات فروش بین هولدرها تقسیم می‌شود.
3 درصد باقیمانده نیز به کیف پول مخصوص این توکن برای بحث بازاریابی و توسعه واریز می‌شود.

تیم توسعه بیبی شیبا اینو، به کاربران و هولدرهایش قول داده است که پس از عرضه رسمی NFTها، این فروشگاه را گسترده‌تر کرده و به سمت و سوی فروش لباس، لوازم جانبی، سخت افزار و… هدایت کرده تا سود بیشتری را به صاحبان این توکن برساند.

نام ارز بیبی شیبا اینو | BabyShiba Inu
رتبه جهانی
نماد اختصاصی
قیمت جهانی
قیمت به تومان
ارزش کل بازار
حجم معاملات روزانه
تغییرات یک ساعته
تغییرات یک روزه
تغییرات هفت روزه
عرضه کل
سکه در گردش
تاریخ عرضه اولیه

بهترین درخواست‌های فروشندگان بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن بیبی شیبا اینو را بخرید!

بهترین درخواست‌های خریداران بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن بیبی شیبا اینو را بفروشید!

سفارش سریع

اکنون مبادله کنید