بایننس کوین

BinanceCoin

0 $ 0%

0 تومان

اگر وارد دنیای کریپتو شده و شروع به خرید و فروش یا اصطلاحا ترید کرده باشید، حتما با اصطلاحات و استانداردهایی برخورده‌اید که شاید به طور دقیق ندانید آن‌ها چیستند و چه تفاوتی با هم دارند.

بایننس پس از گذشت مدتی طرح‌ها و برنامه‌های بسیاری برای توسعه کسب و کار خود در بازار رمز ارزها پیاده کرده است. از شروع به کار کوین اختصاصی خودش به نام BNB تا راه اندازی شبکه‌های منحصر به فردی چون BSC که شهرت زیادی هم در دنیا پیدا کرده‌اند.

 

خرید بایننس کوین

مراحل خرید خرید بایننس کوین در ارزیف:

  • ایجاد حساب کاربری
  • تکمیل فرآیند احراز اهویت
  • شارژ کیف پول ریالی
  • تایید درخواست ها فروش یا ثبت یک درخواست خرید

بایننس چِین یا زنجیره بایننس، یک پروژه بلاکچین بود که توسط صرافی بایننس و در اوایل آوریل سال 2019 اعلام و راه اندازی شد. این پروژه به هر کسی اجازه می‌دهد تا دارایی‌های دیجیتال خود را در بلاک چین ایجاد، استفاده و معامله نماید. توکن اصلی در این زنجیره BNB است.

BNB یا بایننس کوین، دارایی دیجیتال بومی زنجیره بایننس بوده و عملکردی شبیه به اتریوم گس دارد. کاربران می‌توانند از این کوین برای پرداخت هزینه یا انتقال توکن‌های Bep2 استفاده کنند.

سکه‌های BEP2 همانند اکثر ارزهای دیجیتال بازار، می‌توانند در کیف پول‌های کریپتو نگه داری شوند. این کوین توسط بیشتر کیف‌پول‌های معتبر و فیزیکی دنیا نظیر لجر، ترزور و… پشتیبانی می‌شود.

بایننس کوین برای تامین انرژی هر دو توکن BEP-2 و BEP-20 استفاده می‌شود. در واقع بپ 2 و بپ 20 نوعی معماری زنجیره‌ای دو گانه دارند که در آن بایننس چین و بایننس اسمارت چین مکمل هم هستند. خوب است بدانید که  آدرس‌های BEP2 با bnb شروع می‌شوند. مثل آدرس‌های اتریوم که با 0x آغاز می‌شوند.

 

نام ارز بایننس کوین | BinanceCoin
رتبه جهانی
نماد اختصاصی
قیمت جهانی
قیمت به تومان
ارزش کل بازار
حجم معاملات روزانه
تغییرات یک ساعته
تغییرات یک روزه
تغییرات هفت روزه
عرضه کل
سکه در گردش
تاریخ عرضه اولیه

بهترین درخواست‌های فروشندگان بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن بایننس کوین را بخرید!

بهترین درخواست‌های خریداران بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن بایننس کوین را بفروشید!

سفارش سریع

اکنون مبادله کنید