پنکیک

CAKE

0 $ 0%

0 تومان

پنکیک سواپ یک صرافی غیرمتمرکز حوزه دیفای بوده و توکن کیک با نماد Cake نیز متعلق به این صرافی بزرگ است.

ارز دیجیتال کیک، به عنوان توکن خاص و بومی فضای پنکیک سواپ شناخته می‌شود. این توکن در بیشتر موارد توسط صرافی به عنوان پاداش به کاربران اعطا می‌شود. کاربرانی که این رمزارز را به دست می‌آوردند، می‌توانند یا آن‌را فروخته و یا با قرار دادنش در استخرهای استیکینگ، توکن‌ها یا رمز ارزهای دیگری را به دست آورند.

این توکن بر بستر شبکه هوشمند بایننس یا BSC بوده و با استاندارد BEP20 راه اندازی شده است، همچنین امکان خرید آن بر روی شبکه اصلی بایننس یعنی BEP2 هم وجود دارد. در سیستم توکن پنکیک، 25 کیک به ازای هر بلاک جدید به کاربران اختصاص یافته و با توجه به تعداد بلاک‌های جدید، روزانه 7 میلیون و پانصد هزار توکن کیک به شبکه اضافه می‌شود.

حجم بازار توکن پنکیک بیش از 3 میلیارد دلار بوده و با احتساب این عدد، رتبه 51 بازار کریپتو کارنسی را بر اساس رتبه بندی سایت معتبر کوین مارکت کپ دارد. لازم به ذکر است که هم اکنون چیزی در حدود 251 میلیون توکن پنکیک در حال گردش است.

خرید پنکیک

مراحل خرید خرید پنکیک در ارزیف:

  • ایجاد حساب کاربری
  • تکمیل فرآیند احراز اهویت
  • شارژ کیف پول ریالی
  • تایید درخواست ها فروش یا ثبت یک درخواست خرید

در وبسایت رسمی پنکیک سواپ در مورد این توکن آمده است:

کیک، یک توکن خوشمزه است که اکو سیستم پنکیک را تقویت می‌کند. شما می‌توانید از راه‌های مختلفی کیک را به دست آورید. می‌توانید آن را از مزارع و استخرهای ویژه دریافت کنید؛ در قرعه کشی‌ها شرکت کرده و برنده شوید، آن را از صرافی‌های معتبر بخرید و…

ارتباط بیبی کیک با کیک

یکی از توکن‌ها یا میم کوین‌های جذاب بازار کریپتو کارنسی، توکن بیبی کیک است که زیر نظر صرافی پنکیک سواپ عرضه شده و البته با توجه به جدید بودنش، هنوز در برخی از صرافی‌های معتبر لیست نشده است. ویژگی جالب توکن بیبی کیک آن است که در صورت هولد کردن یا استیک کردن توکن بیبی کیک، جایزه شما به صورت کیک پرداخت خواهد شد و همین موضوع نشان از اعتبار آن توکن دارد.

نام ارز پنکیک | CAKE
رتبه جهانی
نماد اختصاصی
قیمت جهانی
قیمت به تومان
ارزش کل بازار
حجم معاملات روزانه
تغییرات یک ساعته
تغییرات یک روزه
تغییرات هفت روزه
عرضه کل
سکه در گردش
تاریخ عرضه اولیه

بهترین درخواست‌های فروشندگان بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن پنکیک را بخرید!

بهترین درخواست‌های خریداران بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن پنکیک را بفروشید!

سفارش سریع

اکنون مبادله کنید