ددی دوج

Daddy Doge

0 $ 0%

0 تومان

پس از موفقیت‌های بسیار زیادی که دوج کوین به‌دست آورد، توکن‌های زیادی با مشابهت اسمی با دوج، وارد بازار شدند و بسیاری از آن‌ها نیز با استقبال خوب و گسترده‌ای از سوی کاربران روبه‌رو گشتند. به‌نظر می‌رسد بایستی اکنون دوج را یک خانواده دانست که اعضای اصلی آن در بازار به شدت مشغول جولان دادن هستند.

بازهم ایلان ماسک و دوج 

روزی که ایلان ماسک؛ پدر معنوی دوج کوین و خانواده‌اش در حال خروج از دادگاهی با موضوع بررسی درگیری کمپانی تسلا و سولار سیتی بود، با فریاد زدن نام ددی دوج به یکی از طرفدارانش باعث مطرح شدن و پامپ قیمتی عجیب این توکن تازه وارد شد.

ددی دوج که تا پیش از فریاد معروف ماسک، حجم معاملات بالایی نداشت، با این اتفاق، یک پامپ قیمتی 8 برابری را تجربه کرده و به یک میم کوین ارزشمند تبدیل شد.

خرید ددی دوج

مراحل خرید خرید ددی دوج در ارزیف:

  • ایجاد حساب کاربری
  • تکمیل فرآیند احراز اهویت
  • شارژ کیف پول ریالی
  • تایید درخواست ها فروش یا ثبت یک درخواست خرید

اما ددی دوج چیست؟

این توکن همانند اکثر رفقای شبیه به خود یعنی سیف مون، بیبی کیک و بیبی دوج، در شبکه هوشمند بایننس یا BSC راه اندازی شده است. ددی دوج همانند دوستان خود، علاوه بر کارمزد عادی شبکه، 9 درصد مالیات اضافه دارد که در هنگاه انتقال از اصل مبلغ کسر می‌شود. از این میزان 3 درصد به هولدرها تعلق گرفته، 3 درصد برای بازاریابی مجدد ددی دوج وارد شبکه اصلی شده و نهایتا 3 درصد نیز به سیستم تامین نقدینگی صرافی غیرمتمرکز پنکیک سواپ تعلق میگیرد.

ددی دوج در تلاش است تا به زودی به حجم بازار 1 میلیارد دلاری دست پیدا کند. برخی از صرافی‌های معروف بین المللی هم در حال لیست کردن این توکن و میم کوین بامزه هستند.

تعداد واحدهای ددی دوج برابر با 1P بوده و هم اکنون حجم معاملاتی چندین میلیون دلاری در روز دارد. قیمت دوج کوین پدر دارای نوسانات زیادی است و بایستی در معاملات آن حتما حد سود و ضرر برای خودتان تعیین کنید. صرافی بین المللی BigONE فعلا اولین صرافی خارجی عرضه کننده این توکن است.

ددی دوج در نظر دارد تا در فاز سوم نقشه راه خود، 50 هزار هولدر با وفا داشته باشد و تعداد کاربران تلگرامی‌اش به بیش از 550 هزار نفر نیز رسیده باشد. در فاز سوم حجم بازاری برابر 500 میلیون دلار از دیگر اهداف این توکن است.

در این نقشه راه، در فاز چهارم یا آخر ددی دوج، وجود 100 هزار هولدر، اضافه شدن به صرافی معتبر بایننس، مارکت کپ 1 میلیارد دلاری و همکاری‌های بین المللی با کمپانی‌های معروف ذکر شده است.

وبسایت معروف دیجیتال کوین پرایس برای این توکن تازه وارد نیز با توجه به شرایط بازار و حجم معاملات، پیش بینی قیمتی انجام داده است. این وبسایت معتقد است که ددی دوج در پایان سال 2022 قیمتی برابر 0.00000055275 دلار داشته و این عدد برای پایان سال 2025 برابر 0.00000106278 دلار است. پیش بینی دیجیتال کوین پرایس برای قیمت ددی دوج در سال 2028 نیز قیمت 0.0000019 دلار است که نشان از بالا رفتن ارزش و رشد چند صد درصدی آن در طی چند سال پیش رو خواهد بود.

نام ارز ددی دوج | Daddy Doge
رتبه جهانی
نماد اختصاصی
قیمت جهانی
قیمت به تومان
ارزش کل بازار
حجم معاملات روزانه
تغییرات یک ساعته
تغییرات یک روزه
تغییرات هفت روزه
عرضه کل
سکه در گردش
تاریخ عرضه اولیه

بهترین درخواست‌های فروشندگان بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن ددی دوج را بخرید!

بهترین درخواست‌های خریداران بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن ددی دوج را بفروشید!

سفارش سریع

اکنون مبادله کنید