شیبا فلوکی

Shiba Floki

0 $ 0%

0 تومان

بستر بایننس اسمارت چین، میزبان یک میم کوین یا توکن تازه وارد به نام شیبا فلوکی است. این توکن در تاریخ 4 ژوئیه سال 2021 یعنی همین چند وقت پیش متولد شده است. فلوکی ابتدا در صرافی غیر متمرکز پنکیک سواپ عرضه و سپس در صرافی معتبر ال بانک نیز عرضه شد.

یکی از مهمترین ویژگی‌های این توکن تازه وارد این است که خریداران آن؛ پس از خرید روز به روز شاهد بیشتر شدن دارایی خود خواهند بود. بر اساس اعلام رسمی تیم این توکن، هودلرهای شیبا فلوکی، از هر معامله و تراکنش 5 درصد دریافت می‌کنند که این موضوع می‌تواند برای سرمایه گذاران جذاب و جالب باشد.

تیم توسعه شیبا فلوکی، در ابتدای کار 50 درصد از توکن‌های موجود را برای نشان دادن حسن نیت خود سوزانده‌اند. از هر معامله 10 درصد مالیات اخذ شده که 5 درصد آن بین هودلرها تقسیم شده و 5 درصد دیگر نیز برای اهدای پاداش ها وارد کیف پول مخصوص شیبا فلوکی می‌شود.

خرید شیبا فلوکی

مراحل خرید خرید شیبا فلوکی در ارزیف:

  • ایجاد حساب کاربری
  • تکمیل فرآیند احراز اهویت
  • شارژ کیف پول ریالی
  • تایید درخواست ها فروش یا ثبت یک درخواست خرید

کارمزد شیبا فلوکی

چون این توکن تازه وارد بر بستر شبکه هوشمند صرافی بایننس یعنی BSC یا بایننس اسمارت چین و استاندارد معتبر BEP20 طراحی و عرضه شده است؛ هزینه تراکنش‌ها و کارمزد آن بسیار بسیار پایین‌تر از پروژه‌های مبتنی بر شبکه گران قیمت اتریوم است.

ایلان ماسک و شیبا فلوکی

روز گذشته ایلان ماسک در توییتی با نشان دادن سگی از نژاد شیبا اینو؛ عنوان کرد که نام سگ جدیدشان فلوکی است. همین موضوع باعث پامپ عجیب و غریب این توکن شد.

شیبا فلوکی از دسته توکن‌های جامعه محور بوده و بر اساس روند عرضه و تقاضا قیمت آن رشد یا کاهش پیدا می‌کند، یعنی با افزایش تعداد هودلرها و خرید آن قیمتش روز به روز بالاتر خواهد رفت.

معامله در این توکن همانند اکثر توکن‌های تازه وارد و معروف بازار مثل شیبا اینو، فگ، ددی دوج؛ بیبی دوج، کیشو اینو، سیف‌مون و … دارای ریسک و البته جذابیت زیادی است.

قیمت و شرایط شیبا فلوکی

این توکن با نماد FSHIB در بازار کریپتو کارنسی شناخته می‌شود. تعداد کل واحدهای فلوکی شیبا 1,000,000,000,000,000  است که البته 50 درصد آن در روز عرضه توسط تیم توسعه این توکن سوزانده شده است.

 

پیش بینی قیمتی شیبا فلوکی

وب سایت دیجیتال کوین پرایس، قیمت توکن‌ها و رمزارزهای بازار را بر اساس شرایط بنیادین و تکنیکال آن پیش بینی می‌کند. این وبسایت قیمت شیبا فلوکی را برای انتهای سال آینده 0.0000000018 دلار پیش بینی کرده است.

این پیش بینی برای پایان سال 2026 یعنی 5 سال آینده برابر 0.0000000131 دلار خواهد بود. هرچند شاهد هستیم که گاهی اوقات این میزان رشد تنها با یک توییت یا یک اتفاق ناگهانی در چند روز رخ داده و ثروتی عظیم را به هولدرهایش هدیه می‌کند.

نام ارز شیبا فلوکی | Shiba Floki
رتبه جهانی
نماد اختصاصی
قیمت جهانی
قیمت به تومان
ارزش کل بازار
حجم معاملات روزانه
تغییرات یک ساعته
تغییرات یک روزه
تغییرات هفت روزه
عرضه کل
سکه در گردش
تاریخ عرضه اولیه

بهترین درخواست‌های فروشندگان بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن شیبا فلوکی را بخرید!

بهترین درخواست‌های خریداران بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن شیبا فلوکی را بفروشید!

سفارش سریع

اکنون مبادله کنید